Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Luxusní kontinentální postele Le Chomat

Kvalitní spánek je nejdůležitější součástí našeho života. Podle spousty odborníků z celého světa je právě kvalita spánku takovým elixírem života a rozhoduje o našem zdravém životním stylu. Při zařizování našich domovů bývá postel často podceňovaná součást interiérového vybavení. Přitom bychom jejímu výběru měli věnovat velikou pozornost.

Své o tom vědí manažeři luxusních hotelů po celém světě. Sami jste to určitě zažili na vlastní kůži, že spánek v luxusních hotelech je opravdový zážitek. Hotelový business je na kvalitním spaní a krásném designu velmi závislý. Proto si světové hotelové řetězce vybírají jen to nejlepší pro kvalitní spánek svých hostů.

Ke koupi postele bychom měli přistupovat stejně jako k nákupu automobilu. Rozhodně bychom neměli dělat žádné kompromisy a už vůbec ne šetřit na financích. Kvalita postele se nám vrátí především na vlastním zdraví a to je to nejhodnotnější, co v životě máme. Moderní design a pohodlí by měly být rozhodující faktory, protože v posteli trávíme více jak třetinu svého života.

Podle čeho vybírat kvalitní postel?

Kvalitní matrace je základem dobré postele. Při jejím výběru se zaměřte na pevné jádro, které bývá složené z několika vrstev, důležitá je i prodyšnost a použité materiály, které se musí dobře přizpůsobovat vašim křivkám. Nepsané pravidlo pro matrace zní, že by měla být minimálně o 20 cm delší, než je vaše výška. Důležité jsou také postelové základy, které tvoří pevnou část postele. V luxusních postelích rozhodně nehledejte žádné lamelové rošty. Při volbě postele buďte opravdu nároční zákazníci a raději si připlaťte za opravdu kvalitní postel.

Naším redakčním tipem jsou luxusní kontinentální postele Le Chomat, ve kterých se snoubí rodinná tradice s poctivou řemeslnou výrobou a zkušenostmi jejich odborníků.

Kontinentální postele

V nabídce Le Chomat naleznete široký výběr kontinentálních postelí v řadách Noir Elegance, L’Homme, La Femme, Arche, Signature, Innocence, Création a Miracle. Postele mají příjemný minimalistický design s dominantními celočalouněnými čely, které umocňují jejich celkový luxusní vzhled. 

Kontinentální postele rodinné značky se vyznačují čistými liniemi, příjemnými dekorativními prvky a hluboce vsazenými knoflíky. Přesvědčit se můžete sami na www.lechomat.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist