Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Luxusní hodinky představují symbol prestiže

Doplněk v luxusním kabátě. Dokonale funkční. Vedle perfektního obutí a špičkového telefonu zosobňují hodinky symbol úspěchu. Možná i ten největší. Toužíte takový kousek vlastnit, ale nevyznáte se v této sféře? Pozor. Vysoká cena, prestižní značka a počet karátů diamantů nestačí.

Luxusní hodinky - výběr

Ve světě internetu se pojmem „luxusní“ mohou označovat různé výrobky, které ovšem především s prestiží nemají nic společného. Nejde zde o počet diamantů a použití drahého kovu, luxusní hodinky musí být precizně funkční a takovou kvalitu vám zaručí osvědčená firma. Společnost, která vládne poli výrobců hodinek. Nenechte se totiž mýlit. Mnohé brandy, které mají butiky s módou ve věhlasné Pařížské ulici, nemusí mít ve svém portfoliu ty nejlepší hodinky, resp. ty znalci uznávané. Zaměřte se proto na této prestižní nákupní pražské třídě na obchody, v nichž se prodávají luxusní hodinky. Jedná se například o klenotnictví Beny, jež nabízí výběr skvostných značek jako Chopard, Cvstos, Longines, Parmigiani, Tag Heuer, Zenith, Corum, Arnold & Son a další.

Pánské a dámské luxusní hodinky

Výše zmíněné značky představují skutečnou záruku kvality. Jejich sídlem je Švýcarsko, vyhlášené hodinářskými manufakturami. Zejména muži ocení dokonalé zpracování těchto doplňků, protože pánské hodinky zosobňují takový šperk pro ně. Jsou technicky propracovanější než ty dámské, protože muži milují technologie. Ocení kabát ze zlata, oceli či keramiky a sklíčka ze safíru, lemovaná diamanty. Zajímá je forma nátahu, podoba spony (překlápěcí, trnová atd.), číselník (analog, digitál), funkce (chronograph, datumovka atd.) i využití (klasické, letecké, jachtařské, sportovní atd.)

Dámské hodinky evokují především šperk. Většinou mají minimalističtější design, lehce zdobený drahými kameny a kolorovaný. Ve funkcích ženy hledají samozřejmě tu základní, ukazatele času, některé uvítají doplněk v podobě datumovky. Značkou luxusu je vždy produkt od firmy, která se specializuje na dané odvětví.

U výrobců vozidel také nehledáte to nejlepší oblečení, jež tvoří pouze doplňkovou kolekci značky. U hodinek to platí dvojnásob.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist