Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Letošním trendem je dovolená v obytném voze či karavanu

Dovolené jsou doslova za dveřmi, a proto jsme si pro vás připravili tip na letošní největší trend, jakým bezesporu je zapůjčit si obytný vůz či karavan a vyrazit na dovolenou „s hotelem na kolečkách". Tomuto způsobu trávení dovolené přichází na chuť stále více Čechů.

Ani vy byste neměli být pozadu a aspoň jednou byste si tento neodolatelný zážitek měli dopřát. Garantujeme vám, že nebudete litovat. Díky zvyšujícímu se zájmu se pomalu, ale jistě zkvalitňují veškeré služby, a to nejen ohledně půjčování obytných vozů a karavanů , ale i nabídkou dalších doplňků a příslušenství na cesty, nárůstem specializovaných kempů, a také samotným prodejem těchto vozů v naší republice.

Výhody zápůjčky obytných vozů a karavanů

Abyste si vyzkoušeli dovolenou v tomto stylu, nemusíte si hned do začátku obytný vůz kupovat. Výhodnější je si ho napoprvé pouze zapůjčit, třeba alespoň na víkend. Tato zkušenost vám dostatečně ukáže, jestli je to zrovna váš šálek kávy. Vůz si za tu dobu vyzkoušíte, osaháte řízení, otestujete vaření i spaní. Teprve po takovémto zážitku si ho můžete zapůjčit na delší dovolenou , nebo si rovnou takový obytňák pořídit natrvalo.

Rezervujte si svůj karavan či obytný vůz včas

Důležité je si co nejdříve zamluvit termín, jak pro víkend s obytným vozem či karavanem , tak i pro delší dovolenou. Vzhledem k oblíbenosti se termíny už postupně plní během dubna a května, a tak není vůbec na místě otálet s nalezením vhodné půjčovny karavanů a obytných vozů. Kvalitní půjčovna je totiž základ vaší pohodové dovolené. Vybírat můžete aktuálně asi ze 150 půjčoven na našem území, což čítá kolem 800 kousků aut ve vozovém parku.

Výhody dovolené s hotelem na kolečkách

Pronajmout si obytný vůz na letošní dovolenou, to je spousta výhod pro vás. Nejenže si s sebou vozíte svůj vlastní zařízený hotel na kolečkách, ve kterém přesně víte, kde co máte a jaké jsou vaše možnosti. Ale sami si budete určovat termíny, místa a čas strávený v daných lokalitách, které hodláte navštívit. Jen na vás bude záležet, kdy se budete přesouvat, odpočívat, nebo kde budete „parkovat" či zda se usadíte na delší dobu.

Cílová destinace dle nálady, nebo počasí

Vyrazit můžete k rybníku, jezeru, nebo k moři. Jestli budete chtít odpočívat, chodit po památkách, či se podívat na nějaký koncert, festival nebo sraz, je jen na vás. Konečný cíl cesty můžete klidně na poslední chvíli změnit podle aktuální nálady, nebo předpovědi počasí. Přidáváme několik tipů na nejoblíbenější zahraniční destinace Čechů s karavany a obytnými vozy, jako jsou například: Chorvatsko, Slovensko, Itálie a stále častěji i Francie.

Vybrat si správnou půjčovnu je základ

Důležitou volbou pro bezproblémovou dovolenou na kolečkách je výběr kvalitní půjčovny karavanů a obytných vozů . Na základě důležitých kritérií, jako jsou široká nabídka, dobrý technický stav vozového parku a bohatá výbava ostatního příslušenství. Zapomínat nesmíte ani na dobré reference, jasné a přehledné smluvní podmínky i individuální přístup k zákazníkovi.

Doporučení na půjčovnu obytných vozů a karavanů

Chcete-li mít jistotu pohodové dovolené, pak využijte náš tip na půjčovnu obytných vozů a karavanů na internetové adrese www.bydliky.cz. V této prověřené půjčovně vám pomohou s výběrem, nabídnou jen pravidelně servisované vozy, doporučí další výbavu a příslušenství. Navíc nehrozí ani žádné další poplatky, jako jsou nadlimitní kilometry apod.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

TOPlist