Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Kvalitní čalounění dnes pořídíte také online. Třeba na vaše křeslo, židli či sedačku

Máte doma starší židli, křeslo nebo sedačku, které je vám líto vyhodit? Často máme k určitému nábytku citový vztah, nechceme se jej vzdát, na druhou stranu je evidentní, že ta nejlepší léta již má za sebou. Zatímco například dřevěný korpus bývá zpravidla v pořádku, zub času se nejvíce projeví na čalounění a potahových látkách. Naštěstí můžete bez problému takový nábytek nově čalounit, dát mu nový potah a zkrátka mu vdechnout nový život.

Staré v novém kabátu

Pokud se rozhodnete pro renovaci třeba starší sedačky, zároveň také ušetříte. Často je rovněž starší nábytek kvalitnější, než pokud byste kupovali něco nového, kdy si dnes musí člověk za skutečně kvalitní nábytek nemálo připlatit. Vysvobozením pro vás jsou čalounické potřeby, které dnes najdete také na e-shopu. Vyberou si zde rovněž i náročnější zákazníci, kteří dají právě na kvalitu. Velkou výhodou je, že můžete novou sedačku, křeslo nebo židle uzpůsobit vašemu interiéru, a to díky:

  • Široké paletě barev

  • Velkému výběru vzorů

Není tedy v podstatě možné, abyste si nevybrali něco, co bude k vašemu interiéru ladit. Prakticky si tak můžete vytvořit zcela originální a jedinečný nábytek, který nebude mít nikdo jiný. Také to je často motivací k renovaci staršího nábytku. Dávat starým věcem, které za sebou mají nějakou historii, opět znovu účel, je zároveň současným trendem.

Nezapomeňte na výplňové materiály

Není to ale jen o potahu nebo čalounění, je důležité myslet také na výplň. Aby se vám dobře sedělo, musí být výplň kvalitní. Zajímavým řešením může být v tomto ohledu vatelínové rouno, které nabízí výjimečně pohodlné sezení. Nezapomínejte si vybrat materiál tak, aby byl trvanlivý, což zajistíte už správným výběrem podle zátěže, kterou očekáváte, že bude muset výplňový materiál snést. Dopředu se tak vyhnete různým nepříjemnostem v podobě časem prosezených míst apod.

Zdroj obrázků: united photo studio / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist