Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Kolik tváří mají erotické masáže Praha?

Než jsem přijel do naší metropole, vůbec jsem netušil, co doopravdy erotické masáže Praha jsou. Jo, jasně. Nebyl jsem úplný nováček, v Pardubicích se taky našlo pár šikovných nadržených kočiček, ale opravdové profesionálky mezi nimi nejsou. Za tím si stojím, a dokážu vám to. A klidně to pak můžeme rozebrat společně v diskuzi. Souhlasíte? Tak hurá na to!

Profesionálka nikdy nedělá doma

Je to tak. Představte si, že jdete na první rande a slečna vás pozve přímo k sobě domů. Divné? Rozhodně. A trapné situace na sebe pak nenechají dlouho čekat. Schválně, zažili jste už použitý kondom v umyvadle, dalšího zákazníka u botníku nebo nepříjemné dotazy sousedky odvedle? Já mám už zkušenost se vším. A řeknu vám, docela bych se bez toho obešel.

Z domácí ložnice až do erotického salónu

V Praze jsem taky začínal takhle pokoutně. Ale velmi brzy mi kolegové ve zbrani přes fórum doporučili něco docela jiného. Zprvu se mi myšlenka navštívit profesionální erotický salón nelíbila. To mám dát 500 kaček navíc jen za to, že někde dostanu soukromý pokojík se sprchou? Ale risknul jsem to. Fakt.

A bylo to prostě super. Všechno už od začátku absolutně diskrétní. Recepce, přijímací salónek, samotný pokoj... Slečnu jsem si vybral už předem, takže žádné nepříjemné překvapení. Byla milá, doprovodila mě do sprchy, trochu si mě předem oťukala. A pak? Zapomeňte na nudné doteky na úvod. Věděla, kam sáhnout, kde se lehce dotknout, jak vybičovat vzrušení. Žádná přímá ruční práce, prostě špička. Asi četla TENHLE článek d Radima Uzla na téma mužské erotogenní zóny :)

Maximální slast, která se na nic neohlíží

Deset minut zbývá? Taky žádný problém. Prostě na to půjdeme ještě jednou. To jsem také neznal. Slečny sice většinou horlivě prohlašovaly, že čas rozhodně nesledují, ale také byly schopné se rozloučit už po 40 minutách. Když si zaplatíte hodinu, nic moc.

Když si připlatíš, dostaneš...

Tohle je další nešvar služeb v rukou soukromnic. Řada z nich bere erotickou masáž jen jako takové příjemné lákadlo. Řeknou si o čtyři stovky, aby poté zvýšili cenu na dvojnásobek – se vším všudy. Nic proti, ale až si to budu chtít s nějakou rozdat, vyrazím do nejbližšího baru nebo pod starou známou červenou lucernu. Od erotické masáže člověk očekává něco víc, než trochu toho šmrdlání, a pak polohu na koníčka.

Ale zákazníci prý to tak chtějí, a já jsem nějakej divnej. A to už se vůbec nezmiňuji o tom, jak se některé „dámy“ urazily, když jsem nabídku odmítl. Já to byl, kdo se cítil trapně a stačilo mi to.

Erotická masáž není sex!

A to je další rozdíl oproti erotickým salónům. Tady žádné příplatky nefungují. Naopak, co jsem slyšel, když erotickou masérku požádáte o něco podobného, může se urazit, a klidně uprostřed všeho odejít. A vás pak vypoklonkuje dost nevybíravá obsluha. Sám jsem to až do takových krajností netestoval, ale věřím tomu.

Osobě to vítám. Chci se uvolnit, zrelaxovat, užít si to – a ne přemýšlet o tom, jestli právě nepodvádím přítelkyni. Dostanu to, co si zaplatím. Vyřízeno.

Je to jako vybírat si z pestrého menu

A to myslím vážně. Erotická masáž je takové šikovné menu. Základ jídla máte, a jaké dezerty si zakoupíte navíc je čistě na vás. Líbila by se vám třeba masáž prostaty, erotický striptýz před masáží nebo třeba sauna? Žádný problém, i když osobně spíš doporučuji vířivku. Každá erotická masáž tak může být docela jiná. A to vážně stojí za to.

A ještě perlička na konec

Věděli jste, že v nabídce těch nejlepších salónů jsou i čtyřruční masáže? Bývají to luxusní kousky, ale pokud chcete alespoň jednou za život zažít něco absolutně nepřekonatelného, rozhodně to zkuste. Každičký kousek vašeho těla bude po krásných 60 (nebo 90) minut hýčkán šikovnými prstíky dvou krásných masérek. Při takové ďábelsky dráždivé stimulaci pak není problém dosáhnout dvou ale i tří vyvrcholení za sebou. Takže až se někdy budete chtít nechat rozmazlovat, tohle bude rozhodně to pravé. Je to na každý pád o dost lepší, než je obyčejná masáž penisu (ZDE).

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist