Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Koberce se opět vrací do našich domácností. Proč si ho pořídit?

Všichni z hollywoodských filmů známe byty hlavních hrdinů, které jsou do detailů zařízené a perfektně designově vyladěné. Viděli jste v nich někdy koberec? Pravděpodobně ne, ovšem to neznamená, že si jej nemůžete pořídit vy do vašeho bytu.

Při výběru podlahové krytiny máte na výběr tři možnosti. Jsou jimi linoleum, plovoucí podlaha a koberec, který sice zaznamenal určitý útlum, ale nyní opět získává na oblibě.

Proč mít doma koberec?

Určitě jste někdy byli na návštěvě u někoho, jehož podlahy byly pokryty čistě linem nebo plovoucí podlahou. Co si z takového posezení pamatujete? Pravděpodobně jenom to, že vás šíleně zebaly nohy. A právě tady přichází na řadu koberec, se kterým se vám to nikdy nemůže stát. Pečlivě zvolené materiály nejenom hřejí, ale navíc jsou i velmi příjemné na dotek. Koberec tak dokáže rychle a jednoduše zútulnit celou místnost.

Kam se hodí běhouny?

Moderní technologie umožňují výrobu více druhů různých koberců. K těm nejoblíbenějším patří takzvané běhouny. Ty jsou velice efektním dekorativním doplňkem do kterékoliv místnosti, a navíc mají i svůj praktický význam. Často se používají pro lokální zateplení podlahy. Tím pádem z nich ve svém bytě můžete vytvořit příjemnou síť cestiček, po nichž bude radost chodit. Běhouny jsou navzdory kvalitním materiálům a širokému výběru různých vzorů cenově dostupné.

Jaký koberec si vybrat?

Pokud ovšem toužíte po větším koberci, je důležité dbát hned na několik faktů. Zapřemýšlet byste měli nejen nad jeho umístěním, ale také nad zvoleným zbarvením. Koberce by se vždy měly hodit k nábytku, se kterým jsou v místnosti. Třeba na lenošení v obývacím pokoji je nejlepší plyšový koberec s vyšším vlasem. Je velice lehký, a díky moderním barvám rozzáří každou místnost. Spodní protiskluzová část pak zajišťuje, že spolu s kobercem nepodklouznete.

Dejte sbohem studenému a nudnému linu. Dnes jsou módní extravagantní koberce, které nejen skvěle vypadají, ale jsou i velice příjemné na dotek.


Zdroj obrázků:

StockLite / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist