Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Klidné bydlení v dosahu centra? Na Vackově vyrostou Byty u parku

Koronavirus sice ukradl titulky hlavních zpráv pro sebe, ale neznamená to, že „běžné“ problémy, které jsme řešili před pandemií, samovolně vymizely. Naopak jsou zde stále a neměli bychom nad nimi přivírat oči. Mezi ty nejpalčivější patří nedostatek bytů v Praze, jakožto i trvalý růst cen nemovitostí. A právě proto – když se čas od času objeví neodolatelná nabídka moderních bytů v atraktivní lokalitě – by potenciální zájemce o lepší bydlení neměl příliš dlouho váhat. Je to i váš případ? Pak zpozorněte nad novým rezidenčním projektem Byty u parku.

Projekt Byty u parku vyroste v oblíbené žižkovské oblasti Vackov, a to pod taktovkou renomovaného developera Metrostav Development, který spojil síly s pražským architektonickým studiem Architecture Interior Project. Vznikne celkem jedenáct bytových domů s celkem 272 byty a 2 ateliéry. Z návrhů je patrná rozmanitá, ale přesto elegantní architektura, jež dává vyniknout balkonům, terasám a zahradám.

Byty pro singles i rodiny s více dětmi

Bydlení na Žižkově osloví široké spektrum zájemců. Do nabídky se dostaly jednopokojové byty o velikosti 30 m² i rozlehlé pětipokojové byty s plochou přes 140 m². K většině bytů rezidenti získají také předzahrádku, balkon, lodžii nebo terasu. Nedílnou součástí rezidence budou garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích. Pro zájemce je připravena možnost úpravy několika vybraných stání pro elektromobily.

Projekt Byty u parku

Vackov je místo, které si člověk zamiluje

Atraktivní však nejsou jen samotné nové byty na Praze 3, ale i bezprostřední okolí rezidence. Žižkov nabízí spoustu příležitostí k volnočasovému vyžití, kompletní občanskou vybavenost a velmi dobrou dostupnost do centra metropole. Ve Vackově pak dominuje park Židovské pece, který plynule navazuje na rezidenci a představuje ideální místo pro procházku i kondiční trénink. Lokalita je proslulá příjemnou atmosférou a klidem, který jí může většina pražských čtvrtí závidět.

Aktuality a další informace o projektu Byty u parku najdete na bytyuparku.navackove.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist