Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Klára Spilková uprostřed asijského turné

Poslední dva starty sezony 2016 na Ladies European Tour čekají Kláru Spilkovou. Ze závěrečného asijského turné byly odehrány tři turnaje a ačkoli výsledky nedopadly podle představ, k následujícím dvěma startům – v Kataru a Dubaji – hledí česká profesionálka s optimismem a bojovnou náladou.

„Je to nejnáročnější období sezony, která se nevyvíjí tak, jak bych chtěla, ale pořád ještě není všem dnům konec. Někdy musí nastat překážky, aby se člověk posunul dopředu. Cítím, že jsem na dobré cestě,“ říká Klára Spilková.

Na Sanya Ladies Open v Číně prošla cutem a obsadila dělené 47. místo. Následovaly turnaje v Abu Dhabi, který byl na Ladies European Tour novinkou, a v Indii, kde hráčky už věděly, že je čeká jedno z nejnáročnějších hřišť roku. Design obou posledních dějišť tour obstaral Jihoafričan Gary Player.

„V Číně jsem po těžkém začátku turnaje vybojovala pěkné 47. místo a mohla jsem se radovat z toho, že vím na čem dále pracovat. Bohužel, nepovedlo se mi projít cuty v Abu Dhabi ani v Indii. V Indii jsem dobře začala, ale hlavně druhá devítka mě v Indii stejně jako mnoho jiných hráček přemohla. Stačila mírně nepřesná rána – a přišla težká výzva a nebo ztracený míč.“ uvedla Klára Spilková ke svým posledním vystoupením.

I tak zůstává v první osmdesátce redukovaného pořadí finančního žebříčku Order of Merit, znamenající kartu na příští sezonu. Z kompletního pořadí se vyškrtávají hráčky, které nejsou členkami tour, stejně jako ty, které nebudou mít do konce sezony odehrán povinný počet aspoň šesti turnajů.

„Prožívám náročné období, po stránce cestování, s přelety do Abu Dhabi, zpět do Prahy, pak do Indie a znovu domů. V posledních dnech jsem se dala dohromady, i když zvykat si opakovaně po návratech z tepla na studený podzim nebylo ideální,“ říká Klára Spilková. „Přesto jsem chodila trénovat na driving do pražské Čechie, pracovala na kondici a na dalších věcech s členy svého týmu.“

Klára Spilková již odletěla na nový turnaj do Kataru, kde se hraje od 23. do 26. listopadu. Vrcholem sezony pak bude její oblíbené Omega Dubai Ladies Masters v termínu 7. – 10. prosince. „Těším se, jde o turnaje ve stejné oblasti. Mám to tam ráda a věřím, že se mi bude dařit a nakonec sezony si udělám radost,“ dodává Klára Spilková.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist