Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Každá garáž a dílna si zaslouží pořádek: Postarají se o to kovové regály

Chlapa, který by nechtěl mít v rodinném domku elegantní dílnu nebo garáž, bychom hledali jen velmi složitě. Právě z toho důvodu je zapotřebí promyslet, jak by ona místnost měla vypadat. Pokud už doma garáž či dílnu máte, postačí vám jen zajistit její vybavení. Základem těchto užitkových místností je bezesporu kvalitní regálový systém. Úložného prostoru není nikdy dost a moderní police ho dokážou bez problémů zajistit. Jak ale takovýto systém volit a kde ho koupit? To vám prozradíme v tomto článku.

Kvalitní, bytelná, ale lehká konstrukce

Základem každého regálového systému je bezesporu bytelná konstrukce. Nemůžete si dovolit, aby se regály nějak nakláněly, hýbaly a byly zkrátka a jednoduše nestabilní. Věci, jež by z nich mohly vypadnout, by se pochopitelně poškodily, případně by způsobily další škody. Ideální jsou moderní kovové regálové systémy. Vyznačují se jednak lehkostí a jednak také maximální stabilitou. Můžete si být jistí, že vydrží dlouhou dobu v původním stavu. Počítat s takovýmito regály lze klidně i několik desítek let.

Variabilní řešení na míru

Každá garáž, dílna, sklep či jiná užitková místnost je jiná. Regálový systém by se proto měl dokonale přizpůsobit danému prostoru. Tím pádem regály nebudou nijak zavazet a přinesou potřebný užitek. Většinou si lze u moderních sestav poskládat regály tak, jak to budete potřebovat. Je přitom jedno, bude-li se jednat o šroubovou nebo bezšroubovou variantu. Obojí se vyznačují maximální nosností a vysokou variabilitou.

Pohodový nákup online

Ne, regály skutečně nemusíte jít shánět do supermarketů. Nakoupit si je můžete jednoduše a pohodlně online. V době koronaviru ideální záležitost. My doporučujeme moderní regálové systémy od Majster Regál. Právě ony se vyznačují jak vysokou kvalitou, tak výhodnou cenou.

 

Zdroj foto: Majster-regal.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist