Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Kam za nejlepším fotbalem? Rozhodně do Evropy

Fotbal je v České republice jasným sportem číslo jedna. Není se čemu divit, jelikož mu nejenom fandí většina lidí, ale také ho mnoho lidí hraje. Je jasné, že řada fanoušků se shodne na tom, že tuzemské týmy na tom nejsou zase až tak dobře. Kdo chce vidět na vlastní oči to nejlepší, ten velmi často zamíří do zahraničí. A není se čemu divit. Pokud nad tím uvažujete i vy, zkuste naše tipy.

Itálie láká

Itálie není jenom kolébkou módy, nebo místem, kde můžete prožít svou dovolenou u moře. Jedná se také o místo, kde můžete zažít ten nejlepší fotbal v rámci Evropy. Co pro to musíte udělat? Není to zase až tak nic složitého. Stačí jenom, když se rozhodnete si pořídit lístky na AC Milán. Jde o velmi známý klub, který byl založený již v roce 1899. Od té doby byl stále slavnější a nyní je považován za skutečnou jedničku, nejenom v Itálii. A s kým se v nejbližší době utrká? Jsou to týmy, jako:

  • Juventus Turín
  • Inter Milán
  • AS Řím

Co takhle i Nizozemsko

Země, kterou mohou vyhledávat nejenom milovníci větrných mlýnů, nebo marihuany. Jedná se o zemi, kterou vyhledávají také milovníci fotbalu. A kam všichni míří? Je to celkem jednoduché. Jedná se o hlavní město země. Pořídit si totiž lze vstupenky na Ajax Amsterdam, který dnes lze také zařadit mezi elitu, pokud mluvíme o nejlepších evropských týmech. I sem si zaručeně doporučujeme zajet – na vlastní pěst, nebo v rámci organizovaného zájezdu.

Kolébkou fotbalu je i Anglie

I tam lze najít prestižní týmy, které také stojí za naše doporučení. Cesta do této země dnes už není nijak drahá a třeba letadlem se dá zvládnout i za cenu lehce přesahující tisícikorunu – a to mluvíme o zpáteční letence. A kam přesně vyrazit? Milovníkům a znalcům fotbalu je to asi jasné. Je to třeba Manchester United, je to také Liverpool a zapomínat nelze na známou Chelsea. I v tomto případě mluvíme jenom o tom nejlepším.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist