Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Ještě nemáte na autě tažné zařízení? Důvody, proč byste si jej měli opatřit

Tažné zařízení z moderních vozidel pomalu a jistě ustupuje, což je obrovská škoda. V okamžiku, kdy potřebujete přesunout skříň nebo jakékoliv větší věci, je přívěsný vozík nezastupitelným pomocníkem. Pokud není vaše auto opatřeno tažným zařízením už z výroby, lze jej na vozidlo namontovat ve specializovaném servisu. Jaké jsou tedy důvody pořízení tažného zařízení?

Dodatečně montované tažné zařízení je levnější

Sortiment příplatkové výbavy u automobilek je prakticky nekonečný a za některé položky si účtují vysoké částky. Tažné zařízení na auto lze však pořídit s výraznou slevou ve specializovaném e-shopu s automobilovými součástkami. Dodatečná montáž koule představuje velký zásah do elektroniky, a proto byste tuto práci měli svěřit zkušeným mechanikům.

Tažná zařízení od nejkvalitnějších výrobců

Při hledání vhodného tažného zařízení byste se měli poohlédnout po koulích od prověřených výrobců. K těm nejlepším ve svém oboru patří Auto-Hak nebo Westfalia, která se výrobou tažných zařízení zabývá už několik let. Konkrétní tažné zařízení se liší v závislosti na modelu a značce auta. Třeba koule na Škodu Octavii Combi třetí generace zvládne maximální hmotnost přívěsu až 1 800 kilogramů, a navíc ji můžete rychle odmontovat po povolení dvou šroubů.

Kde pořídit originální tažné zařízení?

Dodatečná montáž tažného zařízení není nic složitého. Zkušený mechanik zvládne montáž externí konstrukce během několika dní. Základem je koupě kvalitní součástky ze specializovaného e-shopu. Například Autocar tažné disponuje širokou nabídkou různých koulí, jež jsou skladem. Samozřejmostí je prvotřídní kvalita prodávaných náhradních dílů, včetně dostupného poradenství a servisu. Jakmile si nebudete jistí, zda dané tažné zařízení bude pasovat na vaše auto, neváhejte se obrátit na pracovníky e-shopu.

Abyste mohli plně využít výhod přívěsného vozíku, nechte si na zadní část auta namontovat kouli. Nejedná se o nijak výraznou investici, a navíc můžete tažné zařízení kdykoliv odmontovat díky povolení dvou šroubů.Zdroj obrázku: Sergiy1975 / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist