Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jeden parfém nestačí

Vybíráte voňavku, až když dojde ta předchozí? Možná se jedná o praktické řešení, jak nevybudovat doma drogerii, pro každodenní potřebu se ale moc nehodí. Drahý, kvalitní parfém přece nebudete používat do posilovny nebo na cestu hromadnou dopravou do potravin, byť by to oběma místům jistě prospělo. Různým příležitostem svědčí různé vůně. Proto je důležité vybrat si pár spíše univerzálních kousků, které udělají svou práci a zajistí, že nebudete muset pořádat garážový výprodej kosmetiky.

Jemná nebo ostřejší?

Pánská kosmetika opravdu nekončí sprchovým gelem a vodou po holení, ba právě naopak! I v případě vůní nabízí opravdu nepřeberné možnosti. Příjemná toaletní voda dokáže skvěle posloužit jak během všedních dnů, tak při výjimečných příležitostech. Chcete-li ovšem něco trochu ostřejšího, můžete sáhnout po parfému s hřebíčkem či zázvorem, a pokud vám ke svěžesti nestačí mentolky, svou práci jistě udělá bergamotový základ. Strachovat se nemusíte, výběr je široký. Snažte se ráno nesahat po prvním, co přijde pod ruku, a věnujte výběru vůně alespoň chvilku času. Chystáte se do posilovny? Zvolte klasický deodorant, speciálních vůní si tam už tak užijete až dost. Práce? Celý den bude jistě náročný, zvolte tedy něco osvěžujícího a ideálně dlouhotrvajícího. Rande? Pro zajímavý a výraznější parfém není lepší příležitost. Dodá vaší vizáži trochu toho koření i osobitosti. Nezapomínejte, že příjemně vonící muž je pro ženu přitažlivější než jakýkoli pár bot.

S vůní to nepřehánějte

Pokud se chystáte na celodenní pobyt daleko od své koupelny a neradi s sebou taháte další zbytečnosti, použijte ideálně parfém s dlouhou výdrží. V tomhle případě se ovšem velkým obloukem vyhněte pravidlu “čím víc, tím líp“. Vylít na sebe celou lahvičku opravdu není efektivní řešení. Vy ji sice po relativně krátké době přestanete vnímat, protože si nos zvykne, ale věřte, že ostatní o ní moc dobře vědí. Vaši přítomnost přece nemusí cítit i ve vedlejší místnosti vedlejšího domu ve vedlejším městě. Taková aromatická bomba by asi nebyla kolegům moc příjemná.

Něco speciálního? Pátráte-li po intenzivní vůni, která je zároveň patřičně osvěžující, určitě vám bude po chuti (vlastně po čichu) Yves Saint Laurent Y Eau de Parfum. Chcete posouvat hranice a nejlépe u toho i pěkně vonět? Tahle toaletní voda to zařídí. Ať je den či večer, dodá vám odvahu i neodolatelnou vůni. Náboj energie a svěžesti vám zase poskytne Hugo Reversed, nadupaná toaletní voda, jejíž grepový nádech si přímo říká o nakousnutí.

Jestli si z jakéhokoli důvodu nedokážete koupit více než jeden parfém, zkuste alespoň vybrat nějaký univerzální, vhodný pro každodenní nošení. Pokud však máte chuť a místo pro pár zajímavých přírůstku, určitě neváhejte svou voňavou sbírku rozšířit. Při každé příležitosti si tak budete moci vybrat, a navíc to nebude nuda.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist