Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jarní detox s trenérem hvězd Láďou Zeithamlem

S nástupem jara se v mnohých z nás probouzí touha dopřát tělu očistu, rozhýbat ho a nastartovat po zimě. Jak to udělat komplexně a efektivně? S tím vám ochotně poradí odborník na slovo vzatý, slavný profesionální fitness trenér a nutriční poradce Láďa Zeithaml.

Cílem jeho léty prověřené metody jarního detoxu je očištění těla od nežádoucích toxinů a celkové zlepšení vašeho zdraví. Sestaví vám na míru jídelníček, k tomu vás naučí správně cvičit tak, abyste se nemuseli trápit cviky, které váš organizmus zbytečně zatěžují. 

K tomu Láďa dodává: „Není nic smutnějšího než pohled na lidi, kteří doslova dřou v posilovně jako koně, a přitom cvičí špatně. Nezdravě. Když potom nepřemýšlejí nad tím, co jedí, je nasnadě, že výsledky se nedostavují“.

Mít dobrého trenéra a poradce je na startu takového detoxu naprosto zásadní. Každý člověk je jiný. Proto je podstatné, aby vám trenér pomohl pochopit fungování vlastního těla a nastavil systém a četnost pohybu i stravy.

Jak získat vytoužené?

Láďa se vypracoval doslova od nuly. Prošel dlouhou cestu, plnou vzestupů i pádů, až se dostal k práci snů, ke svému idolu, Olze Šípkové. Této výzvě se postavil na 100 % s tím, že Olgu delší čas zastupoval na komerčních hodinách aerobicu v její nepřítomnosti a dělal to tak dobře, že se stal doslova miláčkem mnoha filmových hvězd a nejen jich. Mezi jeho hvězdné klientky patří například Andrea Růžičková – Kerestešová (seriál Ordinace v růžové zahradě, Vyprávěj), Lída Němečková (partnerka Saši Rašilova), Nikol Moravcová (bloggerka), Lenka Zahradnická (film Vratné láhve) a další spokojené klientky a klienti.

Sláva k němu nepřišla zadarmo. Své práci obětoval spoustu let a musel se mnohé naučit. Je spoluzakladatelem veleúspěšného projektu Česko se hýbe (impulz k pravidelnému pohybu nesportujících lidí) a České komory fitness. Není jen obyčejný trenér. Je hlavně člověk s velkým Č, který má obrovské znalosti z oblasti fitness a výživového poradenství, a také velkou empatii k lidem, kteří trpí nějakým onemocněním, a přesto chtějí se sebou něco dělat. Vždy pro ně po konzultaci s nimi a ošetřujícím lékařem dokázal najít vhodné řešení.

Láďa Zeithaml říká: „Nedrž málo účinné diety a zkus to jinak – vesele a s láskou k pohybu! Jsem tu pro každého, kdo chce se sebou něco udělat. Jarní detox pro vás bude přínosem, pokud dostanete správné informace a budete dodržovat základní zásady. Naučit se žít zdravě může opravdu každý.

Na jarní detox je potřeba se připravit – zvážit s výživovým poradcem, co je pro vaše zdraví vhodné a co naopak škodlivé. Takové ty všeobecné rady, které najdeme na internetu, z 99 % nefungují a někdy i místo pomoci našemu tělu škodí. Je hodně faktorů, které detox ovlivňují, proto ke každému klientovi přistupuji zcela individuálně – je potřeba zjistit stravovací návyky, omezení a případné medikace. To je to, co nás může posunout vpřed k nápravě vašeho zdraví". 

Více na: www.lada-zeit.com

Instagram: lada.zeit_official

Facebook: @ladazeitofiko

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist