Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Jaké se používají technologie pro potisk triček

Nezajímá vás, co o vás bude říkat módní policie a zároveň máte rádi nadsázku a pobavení? V tom případě byste mohli ocenit nabídku e-shopu, kde najdete nejen trička, případně mikiny, ale třeba i oblečení pro menší a nejmenší děti nebo dárkové předměty typu hrníčky s vtipnými nápisy nebo polštářky na spaní. Nejedná se o žádné nekvalitní zboží vyrobené z pochybných materiálů, ale jakostní výrobky. Kupříkladu oblečení je bez výjimky utkáno z velice kvalitní bavlny, která je prodyšná, dobře saje pot a nekouše ani neškrtí. Navíc se dá dobře prát jak v ruce, tak i v pračce.

Obdobnou jakost mají i samotné potisky, které vydrží na textilu opravdu dlouho beze změn, a to i po několika vypráních. Pro potisk oblečení a dalších výrobků prodávaných na eshopu trickovy.cz se používají různé technologie.

Trička s potisky jsou vynikajícím prostředkem pro vyjádření vašich myšlenek a názorů. Po mnoho let se techniky tisku na trička hodně změnily a možnosti tisku neustále rostou. Dnes je možné dosáhnout uspokojivých efektů i u jednotlivých potisků. Níže uvádíme metody, které se používají pro tisk na textil.

Technologie Flex

Flex je nejodolnější metoda, vedle vyšívání. Jedná se o způsob vytváření potisků, který zahrnuje oříznutí vzoru z lepicí fólie pomocí plotru, výběr prvků, které by neměly být na oděvu a pak přenos do materiálu pomocí přenosové úlohy. Technologie Flex nevyžaduje přípravu matrice. Flex fólie lze použít na všechny typy materiálů. Filmy nanesené na tkaninu jsou zcela hladké a tisky vycházejí ve stejné barvě, jako byl použit film. Technologie Flex umožňuje například vytvářet reflexní výtisky, kovové v závislosti na barvě použité fólie. Nejčastěji se používá k dekoraci tkanin, když je návrh připraven v jedné nebo dvou barvách, a také všude tam, kde je třeba přizpůsobit oděv. Používá se pro bavlněné, syntetické i membránové tkaniny. Je to výhodné řešení i při nízkých nákladech, nevznikají žádné další náklady na přípravu. Limit je počet dostupných barev fólií. Tkaniny s aplikací pružné fólie nesmí být žehleny!


Technologie Flock

Flock je, kromě technologie flex, extrémně odolnou formou tisku se semišovým efektem. Řezaný vzor je svařován do materiálu při vysoké teplotě pomocí přenosových prací. Flock lze použít na všechny typy materiálů. Umožňuje zvednutý tisk s charakteristickým zvlněním a sametovou texturou. Vzhledem ke struktuře materiálu se používá k dekoraci tkanin, když je návrh připraven v jedné barvě.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist