Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jaké jsou trendy při výběru skříní do vašeho interiéru

Ať už máte rodinu, nebo žijete single, bez skříně se ve vašem interiéru rozhodně neobejdete. Je místem, kam můžete ukládat vše, co chcete mít schované, a přitom snadno přístupné. Je to třeba:

  • Oblečení
  • Prostředky na úklid
  • Sezonní věci

Jak takovou skříň vybrat a na jaké trendy je správné hledět? To vám právě nyní řekneme. Uvidíte, že když se jich budete držet, tak při výběru nešlápnete vedle.

Volte vždy přesný rozměr

Trendem při výběru skříní je dnes to, že nebudete kupovat již hotové varianty, ale zaměříte se na výrobu, která bude svými rozměry přesně odpovídat prostoru, kam má daná skříň přijít. Máme na mysli levné vestavěné skříně, které jsou právě pro svou praktičnost, ale i pro svou cenu stále oblíbenější. Není se čemu divit, jelikož s nimi naplno využijete prostor, do kterého je chcete umístit.

Důležitá je i kvalita materiálu

Na co se dále zaměřit při výběru, pokud nechcete šlápnout vedle? Dříve to zase tolik neplatilo, ale v současné době je tomu opět jinak. Je to trend spojený s kvalitou materiálu, kterou byste také měli požadovat. Dnes se skříň může vyrábět z různých základních surovin. Může to být surové dřevo, nebo různé lisované desky. Čím odolnější materiál bude a čím lepší životnost bude mít, tím lépe. Pamatujte, že taková kvalitní vestavěná skříň by měla vydržet opravdu dlouho.

Když otevírání, tak jedině posuvné

Jistě jste viděli mnoho skříní, které se otevírali klasiky. Tedy byly v nich panty a jednotlivá křídla, která se otevírala do prostoru. Na toto zapomeňte. Jak pro celkovou nepraktičnost, tak i proto, že na otevírání budete potřebovat poměrně velký prostor. Trendem je dnes snaha o praktické vlastnosti každého kusu nábytku, co doma máte. Proto volte jenom skříně s posuvným otevíráním. Až je sami poprvé vyzkoušíte, rázem jednoduše pochopíte, proč jsme je doporučili.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist