Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jaké jsou poslední trendy v nábytku

Každý z nás touží po hezkém bydlení. To podléhá nejrůznějším trendům, a tak není jednoduché se vyznat, co zrovna letí. Proto pro vás máme několik tipů, co je právě v módě. Ještě než se na ně vrhneme, je potřeba si uvědomit, že základem dobrého výsledku je, abyste se ve svém bytě či domě cítili dobře a pohodlně. Je to pocit, který je nad všechny trendy. A nejdůležitějším prvkem všech interiérů je nábytek. Od něho se odvíjí kompletní vzhled každého bydlení.

Mnohdy méně znamená více

Příliš mnoho nábytku už dávno není „in“. Ty nejkrásnější interiéry jsou většinou vzdušné a mají čisté linie. Místnosti musí být prostorné, světlé a jen s nezbytným množstvím nábytku. To ale neznamená, že například vzdušná křesla nemohou být součástí obývacích pokojů. Je však potřeba vše volit uvážlivě a s ohledem na daný interiér.

V kurzu jsou matné povrchy

V letošních nejnovějších trendech střídá matný povrch ten lesklý. A to hlavně v koupelnách a kuchyních. Nejenže mat celkově lépe a honosněji vypadá, ale spousta věcí je díky němu méně náročná na údržbu. Matné věci také působí vzdušným a moderním dojmem. Co se nábytku týče, pak třeba matné stolky jsou velmi elegantní.


Jednoduchost, elegance a moderní barvy

S každým kusem nábytku, který si vybíráte do svého obydlí, je potřeba přemýšlet nad tím, jaké místo pro něj máte k dispozici. V designu vládne jednoduchost, elegance a moderní barvy. Vše do sebe musí hezky zapadat. Dobrým příkladem mohou být židle: dříve byly v oblibě masivní, a dnes už jim vládne minimalistický styl. U barevného provedení nábytku se vůbec nemusíte držet zpátky, protože tento rok přeje moderním barvám, které projasní nejeden interiér.

Kde můžete vybírat stylové kousky

Hledáte-li opravdu široký výběr moderních a stylových kousků pro váš domov, navíc za přijatelné ceny, pak rozhodně nesmíte vynechat Nábytek Atan.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist