Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Jak zařídit luxusní obývací pokoj?

Nastal čas změn? Změnit staré struktury, zavést nový pořádek a dodat svému životu vyšší úroveň můžete zvelebením svého životního prostředí. Proměňte váš obývací pokoj ve stylovou odpočívárnu.

Masivní nábytek

Nejlepší nábytek, kterým můžete vybavit svůj obývací pokoj, je z dřevěného masivu. Vyhněte se sériovému nábytku z řetězců. Jednak není dostatečně kvalitní na to, aby unesl veškerou tíhu vašich knih a trofejí. Masivní nábytek vydrží dlouhá léta. Pořiďte si masivní nábytek na míru, truhlář vám jej zhotoví tak, aby se hodil právě do vašeho obývacího pokoje a ladil se všemi detaily, které jsou v místnosti zastoupeny. Zejména vysoká knihovna plná knih vytvoří v místnosti útulno.

Kožená sedačka

Nic nedodá vašemu obývacímu pokoji větší šmrnc, než luxusní sedačka z pravé hovězí kůže. Pokud vyhledáváte spíše elegantní řešení, prohlédněte si sedačky z hladké kůže. Dobrodruhům a milovníkům rustikálních kousků bude více vyhovovat sedačka z nubuku. Kožená sedačka hřeje, dá se snadno udržovat a stane se dominantou vašeho obýváku.

Stylové dekorace

Problém dekorací je ten, že se snadno stávají oblíbeným dárkem, často bezmyšlenkovitě voleným. Mnoho z nás má doma kvantum sošek, obrázků a jiných lapačů prachu, které k sobě neladí. Pokud chcete zařídit moderní obývák, zbavte se různobarevných nesmyslů a pořiďte několik málo dekorací v jednotném stylu. Skvěle působí jednoduché dekorace z kamene a dřeva. Obrazy a plakáty šetřete, ale několika z nich můžete vyplnit například prázdný prostor nad sedačkou.

Výrazné rostliny

Každý prostor prozáří květináč s rostlinami. Nebojte se střídat druhy, použít květiny s různými typy listů a experimentovat s prostorem. I do tmavých rohů lze postavit květiny. Nezničitelná je například difenbachie, calathea, dracena nebo filodendron. Květiny uklidňují, čistí vzduch a obývací pokoj promění v útulné místo.

Hrátky se světlem

Místost je možné prosvětlit buďto zrcadlem, které zároveň zvětší prostor, nebo lampami a lampičkami. Umístěte lampičku nad křeslo na čtení nebo nad sedací soupravu. Hezky působí led pásky umístěné na baru, knihovně nebo parapetu.

 

Zdroj foto: Bytcentrum.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist