Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Jak na výběr ideální hokejky? My vám poradíme


Hokej patří bezesporu mezi nejvíce oblíbené sporty v České republice. Jestliže vás nebaví pouze fandění u televizních obrazovek, ale místo toho byste si rádi zahráli přímo na ledě, kvalitní hokejové výstroj je nezbytnost.

Levák nebo pravák?

Každý správný hokejista ví, že bez hokejky by to nešlo. První věcí, kterou je potřeba při jejím výběru začít, je určit, zda pro vás bude vhodnější zahnutí hole napravo nebo nalevo, což se určuje podle dominantní ruky. Pokud máte na hokejce níže položenou pravou ruku, zahnutí hokejky by mělo být napravo, a naopak je-li níže položena levá ruka, volte model se zahnutím doleva. Hokejka by též měla hráči vždy sahat po bradu, a to konkrétně když stojí vzpřímeně na bruslích.
 
Dále při výběru jistě narazíte i na otázku materiálu. Dřevo je sice klasika za příznivou cenu, avšak kompozitové hole mají podstatně větší odolnost vůči nárazům. Tvrdost hokejky se zase bude odvíjet od toho, jak moc jste zkušený hráč. Značí se vždy číslicí umístěnou na shaftu hokejky, přičemž čím vyšší číslo, tím vyšší tvrdost. Zpravidla ale hbitější jedinci ocení spíše měkčí hokejky.

Myslete na bezpečnost

Hokej je všeobecně tvrdý sport, a proto by měli hráči vždycky dbát na svoji bezpečnost. Rozhodně se na ledě neobejdete bez hokejové helmy, díky níž zůstane vaše hlava během celého zápasu patřičně chráněna. Stejně tak nezapomínejte ani různé chrániče, jinak si koledujete o velmi nepříjemný úraz, kvůli kterému byste se mohli na dlouho dobu vyřadit úplně ze hry.
 
 
Na závěr pro vás máme ještě tip, kde se dá zakoupit kvalitní hokejová výstroj za příznivou cenu. Navštivte internetový obchod společnosti BAUER, kde na vás čeká pestrá nabídka produktů pro profesionální sportovce i nadšence, co se po práci rádi vyblbnou s partou kamarádů. Na jediném místě můžete zakoupit všechno od hokejky až po brusle. 
 
 
Zdroj foto: Facebook Bauer Hockey Czech

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist