Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Jak na rekonstrukci koupelny?

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Koupelna je základ bydlení. Den v ní začínáme a také končíme. Proto bychom její přestavbě měli věnovat opravdu velkou pozornost. Základem je dobře si promyslet, jak by měla vypadat, co všechno budeme potřebovat a čím bychom si koupelnu a naše pravidelné hygienické rituály mohli vylepšit. Rekonstrukce koupelny patří mezi nepříjemné záležitosti, protože ztíží užívání bytu minimálně na týden.

Rekonstrukce bytového jádra

V rámci rekonstrukce bytového jádra musíte navíc počítat i s celkovou demolicí a následným odstraněním odpadu. V tomto případě se nevyplácí moc šetřit na financích a je dobré si pořídit opravdu kvalitní materiály, aby koupelna sloužila co nejdéle. O celkovém projektu se poraďte s firmou na rekonstrukce. Vyhnete se komplikacím a budete mít méně starostí.

Trendy v koupelnách

Trendy barvy, které se nikdy neokoukají, jsou kombinace bílá, černá, písková a z nich možné variace. V letošním roce budou dominovat pestré barvy. Pokud chcete držet krok s módou, laďte koupelnu do těchto barev, jako jsou jasně červená, kanárkově žlutá, fialová, nebo třeba tropická zelená. Pestré barvy pak dokonale rozzáří celý prostor koupelny. Pokud chcete mít koupelnu v luxusním stylu, použijte kombinaci bílé, černé, břidlicové a bronzové barvy.

Dalším trendem těchto interiérů jsou čisté linie a veškeré doplňky by měly být skryty v úložných prostorech nábytku. Koupelna musí vyzařovat čistotou a elegancí, bez nadbytečných věcí na povrchu.

Poraďte se s odborníky

I když se může zdát, že rekonstrukce koupelny by mohla být hračka, tak opak je pravdou. Proto raději tento proces svěřte do rukou odborníků, kteří už mají letité zkušenosti a poradí vám ohledně celkového návrhu a použití vhodných materiálů.

Kde si koupelnu zadat

Na rekonstrukce se specializuje firma Diamant - koupelny a kuchyně. Zaměřují se hlavně na rodinné domy a byty v oblasti Severní Moravy. Poskytnou vám poradenství od designového návrhu přes doporučení vhodných materiálů, připraví cenovou kalkulaci a doladí vše až po následnou realizaci. Více informací naleznete na www.koupelny-diamant.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist