Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Investování do fondů je snadnější než koupit investiční byt

Nemovitostní fond CZECH REAL ESTATE INVESTMENT FUND, těží podle Juraje Černičky ředitele DRFG pro finance a regulace, z aktivit Rusňákovy investiční skupiny DRFG. Pod skupinu spadá i společnost DRFG Real Estate, která se výhradně věnuje obchodu s nemovitostmi.

Přidaná hodnota Rusňákovy DRFG

Mnoho konzervativnějších lidí si koupilo byt na pronájem, jenže pomalá výstavba a chudá nabídka bydlení šroubuje ceny nemovitostí velmi vysoko. Může za to především poptávka, která převyšuje nabídku. Když si teď při současných cenách někdo koupí byt, musí se o něj starat, řešit nájemce, a pokud nebude růst cen pokračovat jako doposud, najednou zjistí, že výnos z takové investice je velmi nízký a nejspíš pokryje pouze inflaci. Právě to je důvod, proč se lidé stále častěji zajímají o nemovitostní fondy. Ty jim totiž umožní investovat v mnohem menších částkách, než by je stalo pořízení bytu, a zároveň tak investují převážně do komerčních nemovitosti, u nichž jsou výnosy vyšší.

Komerční nemovitosti mají zpravidla vyšší zhodnocení

Výnos z komerčních nemovitosti se aktuálně dostává až k sedmi procentům, zatímco výnos z bytu se obvykle pohybuje mezi dvěma až třemi procenty. Výhodou je také skutečnost, že oproti bytu na pronájem zde odpadají další starosti o nemovitost. V případě podílového nemovitostního fondu, který spadá pod investiční skupinu DRFG Davida Rusňáka, se o správu starají profesionálové. Výhodou je také možnost rychlého opuštění fondu v případě, že investor náhlé potřebuje finanční hotovost. A právě z těchto důvod se v poslední době zájem o podílové nemovitostní fondy neustále zvyšuje.

Při investování do fondů se vyplatí dlouhodobější investice, podobně jako v případě dluhopisů. Pořád je ale výhodnější než třeba stavební spoření, které má oproti podílovým fondům nevýhodu v limitované částce, a především pak v několikaletém závazku. Rusňákovy fondy přinášejí klientům stabilní zhodnocení a může do něj investovat téměř kdokoliv, protože nejnižší částka, kterou je možné investovat je pět set korun. Ve fondu jsou komerční nemovitostí, především retailové parky v České republice.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist