Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Ideální řešení interiérových dveří

Stavíte-li nový dům, nebo renovujete byt, pak se vám bude hodit pár následujících řádků, ve kterých se zaměříme na řešení interiérů, zvláště pak dveří a doplňků kolem nich.

Nejdůležitější „součástí“ každého bydlení je prostor, potřebujeme ho co nejvíce, aby vše mohlo být na svém místě a plně funkční. Proto bychom měli využít každou možnost, abychom ke své dispozici získali každý metr, který se nabízí.

Důležité je si vše promyslet ještě před samotnou úpravou. Rozkreslit si všechny místnosti a najít optimální řešení pro navrhované interiéry. Pokud si sami nejste úplně jisti, že máte jasno, jak chcete vše zařídit, nebojte se a určitě se poraďte s odborníky. V dnešních specializovaných prodejnách se často nachází opravdoví profesionálové ve svém oboru, kteří se s podobnými realizacemi setkávají dnes a denně. Nabídnou vám své zkušenosti z praxe a pomohou vám váš návrh dobře odladit pro dokonalou realizaci.

Dispozice bytu mohou rozšířit i interiérové dveře

Dispozice bytu nebo domu mohou rozšířit i interiérové dveře. Právě ty jsou v řešení interiérů určujícím prvkem. Vymezují nám rozložení a možnosti využití místností, ale v určitých případech nám prostor i „ubírají“. U klasických dveří s panty si musíte dobře rozmyslet, kam přesně se budou otevírat. Jejich umístění na správnou stranu nás může ušetřit spousty problémů s místem. Možná se to na první pohled nezdá, ale v součtu jde nakonec opravdu o veliký prostor, který díky poloměru otevírání dveří nemůžeme využívat.

Stále oblíbenější variantou jsou posuvné dveře. Nejenže jsou opravdu funkční a neodeberou prakticky žádné místo, ale navíc jsou velmi příjemné i na pohled. Dodávají interiérům moderní vzhled a dotvářejí designově dobře vyladěnou atmosféru.

Jak na posuvné dveře

Existují dvě možnosti, jak na posuvné dveře. První variantou jsou kolejnicové, které se posouvají po stěně. Nejsou až tak náročné na realizaci, ale výsledný efekt není tak dokonalý jako u druhé varianty, což jsou posuvné dveře s pouzdrovým řešením. Kolejnicové se navíc jen „přesouvají po zdi“ na jiné místo, a neřeší nám ušetření prostoru komplexně. Ani vzhledově není tato varianta úplně optimální a neladí oku tak, jako když je použito pouzdro pro posuvné dveře. Pro svoji celkovou funkčnost a nenápadný vzhled je tato varianta používanější a stále oblíbenější, protože zajíždění dveří do pouzdra neruší design interiéru.

Posuvné dveře s využitím pouzder

Pro posuvné dveře s pouzdry jsou nejdůležitější součástí právě pouzdra, díky nimž se mj. ušetří místo. Existují dvě varianty. Jedna je určena pro klasické zděné příčky a druhá do sádrokartonů. Liší se hlavně způsobem realizace a svým konečným vzhledem. Nejznámější jsou stavební pouzdra Eclisse. Ta patří mezi špičku na trhu s posuvnými dveřmi po celém světě. Hlavně díky tomu, že v této značce stále pracují na novém technologickém vývoji, díky kterému jsou vždy o krok napřed a mohou nabídnout produkty i těm nejnáročnějším klientům.

Využití stavebních pouzder je velmi univerzální a jejich oblíbenost stále roste. Navíc je můžete sehnat za rozumnou cenu, což je příjemné a efektivní řešení v rámci zařizování interiérů i v nové výstavbě.

Dveřní kování jako součást interiéru

Při dotváření konečného designu nezapomínejte na dveřní kování. To se často opomíná, a přitom je velmi důležitou součástí vzhledu místnosti.

Kde seženete stavební pouzdra a dveře nejvýhodněji?

Stavební pouzdra, dveře a další doplňky seženete nejvýhodněji u firmy MAND CZ s.r.o. A to v jejich showroomu na Praze 4, kde na více jak 330 m2 najdete kompletní nabídku sortimentu pro interiéry, případně vše můžete objednat v e-shopu www.stavebni-pouzdra-eclisse.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist