Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

HUGO BOSS představuje HUGO Reversed

Změňte zvyky. Libujte si v neočekávaném. Obraťte rutinu vzhůru nohama. Představujeme HUGO Reversed, opak předvídatelnosti. HUGO vás vyzývá k vyjádření sebe sama a riskování, HUGO vás vybízí k dalšímu objevování. K pochopení, že cesta životem nevede podle mapy. Dělejte proto to, co dělat chcete… Už dnes.

V nové kampani s elektronickou hudbou průkopnického francouzského dua JUSTICE, HUGO Reversed představuje možnosti, které máte otevřené, než se rozhodnete svým světem otřást v základech. A pak ho obrátit vzhůru nohama. A nezáleží, jestli to obnáší roztočit gramce nebo kolečka skejtu na rampě. Objevit v sobě nový talent. Zahořet novou vášní. Protože si už nebudete pamatovat, kdy jste na zajímavou nabídku odpověděli: „Ne, díky.“ Nebo jste se rozhodli udělat to, co vždycky. Nikdy ale nezapomenete na případy, kdy řeknete: „Ano.“ Na setkávání s novými lidmi, poznávání nových příležitostí a vytváření nezapomenutelných vzpomínek. Nastal čas vystoupit z komfortní zóny. Dát vlastnímu životu vlastní pravidla. Jenom pro sebe. Protože #YourTimeIsNow.

Vůně HUGO Reversed vás vyzývá, abyste svým světem otřásli v základech, a to pomocí osvěžující variace na původní vůni HUGO. Každé stříknutí HUGO Reversed se otevírá záplavou povzbuzující kalábrijské bergamotky, která probouzí ostražitost, energický grapefruit zase přináší osvěžení, které vás vybízí, abyste se vydali jiným směrem než obvykle. V srdci se omamný akord pamplewood pojí s rozmarýnovou esencí. I tenhle motiv vás nutí obrátit svět vzhůru nohama. V základu zaznívá uklidňující haitský vetiver, který umocňuje mužný a městský charakter vůně. Zastupuje dostupné možnosti, inspiruje a dává člověku sebedůvěru, jakou potřebuje, aby mohl jít kupředu.

Flakon HUGO Reversed podobající se čutoře, který zůstává neměnný dlouhých 20 let, vyniká elegantním minimalistickým designem a nese na sobě stejné logo Reversed, jako celá módní kolekce. Odráží městský styl klíčových modelů HUGO, ale slouží i jako estetická výzva k radosti z neznámého.

Nastal čas změnit postoj. Na co ještě čekáte?

#YourTimeIsNow

 

Doporučená prodejní cena distributorem Sirowa Czech a Sirowa Slovakia:

HUGO Reversed EDT 125 ml / 2 190 Kč / 82 €

HUGO Reversed EDT 75 ml / 1 650 Kč / 61 €

Datum uvedení:

HUGO Reversed EDT, bude dostupný od února 2019 ve vybraných parfumeriích CZ i SK.

Instagram: www.instagram.com/hugo_official

Facebook: www.facebook.com/hugo

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist