Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Hračky – nejoblíbenější dárky k Vánocům

Na žebříčku nejoblíbenějších dárků k Vánocům už více jak jedno století vedou hračky. Dokážou vykouzlit nejeden dětský úsměv. Jsou zábavné, roztomilé, hravé, praktické, ale mohou být i účelové. Pokud víte, po jakých sáhnout, můžete jimi zároveň podporovat rozvoj schopností vašich nejmenších. Na trhu existuje v současnosti spousta hraček, které mají velmi dobrý vliv na psychický a fyzický vývoj dítěte. S jejich pomocí se dají zlepšovat jak motorické, tak i percepční schopnosti dětí různého věku, a podněcovat fantazie, díky které si rozšiřují obzory. Navíc je toto skloubení hry a učení ideálním řešením, protože tento druh učení žádnou ratolest nepřipraví o hravé dětství.

Vybíráte-li hračky pro malé děti, pak nejlepší volbou jsou ty s filmovými a pohádkovými motivy. Nejenže se neokoukají tak rychle jako ostatní, ale ještě propojují svět z obrazovky s tím opravdovým, ve kterém běžně žijí. Prohlubují jejich pozitivní emoce, a zároveň ještě více rozvíjejí jejich fantazii.

Hračky s motivy filmů a pohádek

Nejlepším tipem pro vaše nejmenší k letošním Vánocům jsou hračky z filmů a pohádek. Na českém trhu jich naleznete opravdu mnoho. Od klasických českých postaviček až po ty zahraniční, které už i v našich končinách pevně zakotvily. Důležité je dětem naslouchat a vyzvědět, které jsou jejich nejoblíbenější. V nabídce obchodníků jsou například dárkové předměty s filmovými a pohádkovými motivy, stolní hry, plyšáky, nebo třeba i batoh. Náš tip pod stromeček míří tentokrát na karnevalový Kostým Frozen – Ledové Království Elsa Deluxe.

Rozdílné dárky pro holky a kluky

Při výběru hraček byste rozhodně neměli podcenit rozdíly mezi pohlavími. Vždyť holky i kluci si chtějí hrát každý s něčím úplně jiným. A to někdy tak diametrálně odlišným, že si věci ani nemohou půjčovat. Například hračky pro kluky jsou často vyloženě mužskou záležitostí. Od aut na dálkové ovládání přes bagry, kamiony, rakety, transformery a helikoptéry až po rozličnou vojenskou a stavební techniku. Zmínit ještě můžeme dětské pracovní nářadí, roboty, letadla a autodráhy. Dokonalým dárkem k letošním Vánocům pak může být stavebnice MERKUR – Parní stroj.

Zaměříme-li se na hračky pro holky, pak je to spíše jemnost sama, a někdy i pěkně do růžova. Na seznamu slečen nechybí panenky, domy pro Barbíny, vybavení do kuchyně ani plyšoví poníci. Pro tento rok volíme jako tip ZEKIWA Kočárek oranžový, kombinovaný, pro panenku.

Kde mají ty nejlepší hračky

Široký výběr těch nejlepších hraček naleznete na www.hrackyzfilmu.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist