Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Form Factory se stává partnerem fotbalového klubu SK Slavia Praha

Společnost Form Factory, lídr na českém trhu fitness a wellness služeb uzavřel partnerství s prvoligovým klubem SK Slavia Praha patřícím mezi špičku evropského fotbalu.

V rámci sportovní přípravy mládeže SK Slavia Praha zajišťuje Form Factory prostřednictvím svých klubů  moderní zázemí pro kondiční a rozvojový trénink budoucích opor prvoligového fotbalového týmu.

„Velmi nás těší, že přispějeme k přípravným aktivitám vrcholových sportovců a týmů. Jsme tím správným místem pro individuální i skupinové tréninky, napomáhající budoucnosti a profesionalitě fotbalistů SK Slavia Praha,“uvádí Štefan Blahovec, Country Manager, ve společnosti Form Factory.

„Jsme velmi rádi a potěšeni, že se nám podařilo uzavřít partnerství a spolupráci se společností Form Factory, která nabízí prostřednictvím svých klubů špičkové zázemí pro naše kondiční tréninky. V současné době klademe velký důraz na rozvoj kondičních schopností našich hráčů, abychom byli konkurenceschopní ve srovnání s nejlepšími fotbalovými akademiemi v Evropě. Kromě odborníků na kondici a nejnovějších metod, které postupně implementujeme do našeho tréninkového procesu, nám kvalitní tréninkové zázemí nabízí další zkvalitnění celého procesu a vytvoření potřebné infrastruktury,“uvádí Jiří Plíšek, manažer mládeže SK Slavia Praha.

Společnost Form Factory se trvale zaměřuje na podporu a komunikaci sportu a v rámci svých klubů zavádí nejpokročilejší fitness technologie. Reaguje tak na nové trendy a požadavky svých zákazníků.

Více informací o službách a nabídce na www.formfactory.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist