Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Fitcentrum není pouze posilovna


Když se řekne fitcentrum, tak se většině lidí vybaví namáhavé cvičení na posilovacích strojích. To už v současné době dávno neplatí. Fitcentra se předhánějí v nabídce atraktivních sportů, z nichž si vybere zaručeně každý.

Na co se můžete těšit?

Fitness Ostrava nabízí sportovní aktivity jak pro profesionální sportovce, tak pro začínající amatéry. Může se pochlubit cvičební plochou, která je největší v ČR. Vejde se na ni až 220 posilovacích a kardio strojů. Naleznete mezi nimi běhací pásy, veslovací a schodové trenažéry, posilovací stroje, kompletní vybavení pro vzpírání a crossfit.

Když si chcete zapinkat

Fitko Ostrava potěší rovněž hráče badmintonu. Na 4 badmintonových kurtech si přijdou na své rekreační i pokročilí hráči. Badminton Ostrava poskytuje skutečný komfort. Samozřejmostí je klimatizace, čistička vzduchu a pohodlné odpočinkové posezení pro hráče.

Dáváte si rádi do těla?

V tom případě bude pro vás funkční trénink to pravé. CrossFit Ostrava zahrnuje několik desítek metrů hrazd, cvičení na gymnastických míčích, šplhání na laně, zvedání závaží v kotoučích a kettlebellech. Začnete zahřátím, pokračujete silovou částí, závěr patří samostatnému workoutu.

Čemu se říká H.E.A.T.?

Fitness centrum Ostrava fandí novinkám typu H.E.A.T. Jde o chůzi na speciálním mechanickém pásu. Jelikož intenzitu chůze si volíte vy sami, je tento druh cvičení určen skutečně pro každého. Heat Ostrava je veden zkušeným instruktorem, který vás ovšem pouze motivuje. Nemusíte se obávat žádných příkazů ohledně náročnosti a rychlosti chůze.

Pohodlné zázemí a místo pro relaxaci

Součástí fitcentra jsou prostorné a čisté šatny, relaxace na vás čeká v infrasauně či soláriu. Poměr tuků a svalů ve vašem těle změří moderní diagnostický přístroj InBody 370. Jako odměnu po cvičení si nadělte posezení v příjemné kavárně.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist