Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Erotické masáže – Kterou techniku stojí za to vyzkoušet

Erotické masáže nejsou pouze o probouzení našich tělesných instinktů, ale pomáhají odstranit všechny starosti a stres spojené s každodenním životem.

Erotické masáže: Relax se šťastným koncem?

Při erotické masáži navozují něžné doteky masérů po celém těle prudké vzrušení, stimulují citlivé části těla a výsledným efektem je naprostá uvolněnost a pocit klidu. Masáž nemusí mít nutně za jediný cíl přivedení k orgasmu, ale může také pomoci soustředit se na příjemné pocity, nebo dovoluje prožít nové orgasmické stavy. Spousta lidí už kouzlo erotické masáže objevila, a proto roste i nabídka rozmanitých druhů.

Druhy erotických masáží

Tantrická masáž

Tantrické masáže mají indické kořeny, které se váží k józe a sexuální terapii. Tantra je často nazývána „vědou o extázi“, soustředí se na sexuální podvědomí a duchovno mezi dárcem (masírujícím) a přijímající osobou (masírovaným). Více o tantře se dočtete ZDE. Osoba, které je masáž dopřávána se soustředí čistě na osobní spokojenost a prožitek. Základním přesvědčením tantry je také to, že považuje sexuální energii za jednu z nejdůležitějších v životě každého jedince. Tantra spočívá zejména v pocitech uvolnění a relaxace, neočekává nezbytný příchod orgasmu.

Masáž lingamu

Při erotické masáži lingamu neboli penisu není na rozdíl od tradiční „ruční práce“ cílem okamžitý orgasmus, ale spíše zajištění celkového zdraví mužského přirození, uvolnění napětí a příprava pro budoucí zdravý a kvalitní sex. Masérka přirozeně stimuluje penis specifickou masáží. Masáž neopomíjí ani varlata, perineum a vnější prostatu. Při tomto typu masáže je tedy cílem prožít plné účinky a pocity spojené s mužskou podstatou, samozřejmě však často dochází k orgasmu, protože je tento typ masáže velmi intimní a mimořádně potěšující.

Yoni masáž

Yoni neboli vaginální masáž pochází z ctění, milování a respektování přirozených stimulačních pocitů vagíny prostřednictvím masáže. Termín Yoni znamená posvátný prostor nebo chrám. V prostoru plném relaxace může žena cítit a přijímat radost, které se jí skrze masáž dostává. Tento typ masáže je také o tom, že napomáhá budování úcty a důvěry ve vztahu. Některé ženy používají tento druh masáže k uvolnění sexuálního zdraví, pokud je trápí bolesti při sexu nebo anorgasmie. Podobně jako masáž lingamu nemá Yoni masáž za cíl pouhé dosažení orgasmu, ale spíše se soustředí na prožitek a radost z vlastního těla.

Nuru masáž

Tato čím dál oblíbenější smyslná a „klouzavá“ masáž vychází z japonské tradice. Je to celková erotická masáž formou „těla na tělo“, při níž je používán speciální, extrémně kluzký gel, vyrobený z mořských řas. Masérka se tedy po klientovi za použití nuru gelu doslova klouže, přičemž výsledek je silně vzrušující a uvolňující zároveň. Nuru masáž je sexy, erotická a energická zároveň, není proto divu, že se těší čím dál větší popularitě. Proces se liší od masérky k masérce a závisí na vašich požadavcích, často však vede ke „šťastnému konci“.

Duo masáž

Dvojí potěšení, jiným názvem také masáž čtyř rukou. Dvě masérky se naplno věnují celému tělu příjemce. Pro zvýšené potěšení užívají maséři speciální oleje či pěny, a to jak na klienta, tak na sebe samé. Oblíbené jsou také duo masáže těla na tělo. Podobně jako u předchozího typu, vedou často k vyvrcholení.

Masáž pro páry

Párová masáž je skvělou cestou jak si okořenit partnerský život nebo v něm znovu zažehnout jiskru. Díky společnému zážitku mohou páry objevit nové způsoby doteku a intimity. Přítomnost třetí osoby, zkušené masérky či maséra, může vést k novým poznatkům ohledně toho, co se partnerovi líbí. V neposlední řadě buduje lepší důvěru ve vztahu a obnovuje chemii a touhu po tom druhém. Jak na smyslnou domácí masáž se můžete inspirovat V TOMTO článku.

Masáže okořeněné erotikou jsou stále více oblíbené díky kombinaci fyzického a psychického uvolnění, mnohdy nám ale jednoduše umožňují zažít něco nového a neobyčejného. A tajná přání bychom si čas od času plnit rozhodně měli.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist