Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Erotické masáže jako dokonalé uvolnění

Žijeme v době, kdy stres, okolní prostředí a mnohdy i naše životospráva nepřejí našemu duševnímu zdraví. Jsme často podráždění, vyčerpaní a bez energie, a máme pocit, že se na nás valí problémy ze všech možných stran. V současnosti nic neobvyklého. Důležité je „nepropadat panice“ a zachovat chladnou hlavu. Vše má totiž vždycky své řešení. Na vině je málo odpočinku a velká psychická a fyzická zátěž pro náš organismus.

Chce to lehce polevit v pracovním tempu a dopřát si nějaký ten zasloužený relax, který prospěje nejen vašemu tělu, ale také mysli. Odpočinek, stejně jako spánek, je neodmyslitelnou součástí našich životů, bez níž naše tělo nebude dobře fungovat. Proto je dobré si do svého pracovního harmonogramu pravidelně vyznačit fáze oddechu. Ten by měl být rovnoměrně rozdělen na aktivní a pasivní.

Odpočiňte si aktivně i pasivně

Zregenerovat svoji mysl a tělo můžete následovně. Zvolte si buď aktivní, nebo pasivní odpočinek. V prvním případě si dopřejte jakýkoliv pohyb, u kterého vypnete hlavu, a zatížíte pouze svalovou soustavu. Choďte, běhejte, bruslete, cvičte jógu, zahrajte si squash, tenis, či si jen zaplavte. V tom druhém případě si oddechněte formou relaxu a uvolnění. Ideální je vířivka, sauna, či masáže. V rámci těchto činností pocítíte příjemnou úlevu hlavně ve své hlavě.

Erotická masáž navíc uvolňuje endorfiny štěstí

Chcete-li se cítit po psychické stránce naprosto dokonale, pak tu máme dobrý tip na formu uvolnění, kterou ničím jiným nelze nahradit. Její uvolňující účinek je o to silnější, že se vám při něm v hlavě uvolňují endorfiny štěstí, ještě intenzivnější než při „konzumaci drog“. Tím relaxem jsou erotické masáže. V nich se snoubí klasické uvolňovací techniky pro vaše tělo s působením na erotogenní zóny. Díky nim se uvolňují endorfiny, jež nám navozují pocit štěstí a dobré nálady. Pravidelným docházením na erotické masáže v Praze jsme si ověřili tento blahodárný účinek na naše tělo a hlavně mysl…

Dopřejte si smyslný zážitek i vy

Proto se vydejte na nejkrásnější relaxačně smyslnou masáž, která existuje, a navštivte erotické masáže Praha.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist