Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Erotické inspirace: Neobvyklé sexuální praktiky

Na světě existuje asi jen opravdu málo mužů, kteří by neměli rádi sex. Protože jak se říká, sex je kořením života. Ale hodně také záleží na samotném přístupu k němu. V sexu se totiž může lehce stát, že nevěnujete-li mu dostatečnou pozornost, snadno sklouzne do stereotypu. A to rozhodně není žádoucí, protože to ničemu neprospívá. Přitom sex je doslova „životabudič“. To je i vědecky dokázáno. Pravidelnou sexuální aktivitou prospíváte nejen svému srdci, ale také mozku. Sex je totiž nejlepší antidepresivum.

Inspirací mohou být neobvyklé sexuální praktiky

Právě aby sex nesklouzl do oněch zajetých kolejí, je potřeba ho okořenit třeba neobvyklými sexuálními praktikami. Prvním krůčkem k nim pak mohou být erotické hračky a pomůcky. Ty mají zlepšit sexuální napětí a podpořit naši fantazii, vést nás za hranice „normálu“. Vyzkoušet můžete například vibrátor, Venušiny kuličky, vibrační vajíčko, dildo, umělé vagíny, kroužky na penisy či vakuové pumpy.

Hrátky lze vylepšit i různými druhy sexy oblečení. Od erotického prádla přes podvazky a punčošky až po latexové oblečky. Vynechat nesmíte ani škrabošky, pouta, bičík, svorky, obojek a další hračky pro dospělé.

Veškeré pomůcky seženete na internetu

Všechny výše jmenované pomůcky a ještě mnohem více seženete snadno na internetových stránkách sexshopu RuzovySlon.cz. A to ještě není vše. Tento web je totiž plný dokonalých erotických inspirací v podobě článků, jejichž obsahy se budou rozhodně hodit.

A pokud se vám nechce zrovna číst, využijte přes 1 000 videí na youtube kanálu RůžovýSlon.cz, která obsahují erotické videonávody.

Domluvte si neobvyklá dobrodružství

Jako další krok může následovat to, že si v sexu domluvíte neobvyklá dobrodružství. Vždy je ale potřeba si u těchto praktik dopředu domluvit jasná pravidla, abyste si nezničili vztah. Zajít můžete třeba na swingers, nebo si můžete domluvit trojku či čtyřku s výměnou partnerů. Pokud jste oba otevření novým možnostem a navzájem si důvěřujete, je dobré si sex takto občas okořenit.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist