Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Emirates pořádá Den otevřených dveří pro nábor palubní posádky z ČR

Největší mezinárodní letecká společnost Emirates hledá vhodné kandidáty na pozice palubních průvodčích, kteří by se připojili ke stávajícímu multikulturnímu týmu. Aerolinka se sídlem v Dubaji pořádá Den otevřených dveří pro nábor palubních průvodčích z České republiky dne 17. září 2022 od 9h30 v Holiday Inn Prague Congress centre (Na Pankráci 15/1684, 140 00 Praha 4, Nusle).

Letecká společnost hledá kandidáty, kteří mají vášeň pro poskytování služeb v oblasti pohostinství a zároveň mají chuť vytvářet jedinečné cestovatelské zážitky pro zákazníky. Bezpečnost je jednou z nejvyšších priorit Emirates, ideální kandidáti by tak měli vykázat připravenost efektivně řídit služby na palubě letadla a bezchybně provádět bezpečností postupy. Všichni členové palubní posádky Emirates získávají prvotřídní proškolení v nejmodernějším zařízení letecké společnosti v Dubaji.

Uchazeči mohou na Den otevřených dveřích přijít přímo, s sebou je nutné přinést aktuální životopis v angličtině a nedávnou fotografii. Pro jednodušší průběh celého procesu se však kandidátům doporučuje předběžná registrace zde. Ti, kteří se nestihnou registrovat předem, tak mohou učinit při návštěvě na Dni otevřených dveří v Holiday Inn Prague Congress centre. Další informace o požadavcích na výběrové řízení naleznete na emirates.com/careers. Uchazeči by si na náborový den měli vyhradit celý den. Kandidáti, kteří se dostanou do užšího výběru, budou informováni o časech dalšího hodnocení a pohovoru ve stejný den. 

 

Emirates pořádá Den otevřených dveří pro nábor palubní posádky z České republiky

Globální tým palubních průvodčích společnosti Emirates zastupuje celkem 160 národností, což odráží zastoupení zákaznické základny z celého světa a její mezinárodní působení ve více než 130 městech napříč šesti kontinenty. Letecká společnost je největším světovým provozovatelem letadel Boeing 777 a Airbus A380, její moderní flotila zahrnuje více než 200 širokotrupých letadel.

Emirates nabízí kandidátům vynikající kariérní příležitosti, špičková školicí zařízení a zaměstnanci profitují ze široké škály vzdělávacích programů. Celá posádka Emirates sídlí v moderním, kosmopolitním městě Dubaji a čerpá atraktivní zaměstnanecké balíčky. Ty zahrnují řadu výhod, jako je plat bez daňového zatížení, bezplatné ubytování, bezplatnou dopravu do a z práce, rozsáhlé zdravotní krytí a stejně tak exkluzivní slevy na nákupy a volnočasové aktivity v Dubaji. Rostoucí globální síť Emirates nabízí cestovní příležitosti napříč šesti kontinenty, ty mohou využívat palubní průvodčí také díky cestovním výhodám pro sebe i své rodiny a přátele, a to do všech destinací, kam letecká společnost létá.

Emirates zajišťuje letecké spojení mezi Českou republikou, Dubají a dalšími navazujícími destinacemi od roku 2010 a v současné době nabízí do a z Dubaje/Prahy denní spoj.

 
 
 

Zdroj foto: Emirates

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

PODCASTHOUSE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist