Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

image_8121

Emirates nasadí na lety do Malé svůj nejnovější Boeing 777-300ER

Společnost Emirates nasadí od 1. června 2019 na lince do maledivského hlavního města Malé svůj nejnovější Boeing 777-300ER, který je vybaven First Class kabinami „Game Changer“. Malé se stane první destinací v jižní Asii, do níž bude tento letoun létat pravidelně.

Lety EK658 a EK659 spojující Malé s hubem v Dubaji nabídnou cestujícím ve First Class plně uzavíratelné privátní suites, jež byly inspirovány výrobcem luxusních automobilů Mercedes-Benz.

Šest privátních suites ve First Class se pyšní moderním designem v tónech šedé a posuvnými dveřmi, díky nimž je kabina zcela uzavíratelná. Každé místo díky nové konfiguraci sedadel 1-1-1 disponuje osobním prostorem o velikosti více než 3,716 metrů čtverečních. Sedadla jsou plně sklopitelná do vodorovné polohy s možností nastavení „nulové gravitace“ inspirované NASA. Cestující si mohou ve vlastní kabině nastavit nejen „stav beztíže“, ale také teplotu a typ osvětlení. Ti, kteří cestují v kabinách uprostřed, navíc mohou zažít výhled z virtuálních oken, jenž pomocí optických kamer umožňují pohled z vnějších stran letadla v reálném čase.

Provedení Business Class je inspirováno interiérem sportovního automobilu, disponuje dotykovým ovládáním sedadla, zábavního palubního systému i osvětlení. Pro větší pohodlí a soukromí jsou mezi sedadly oddělovací stěny, odkládací prostor pro boty, opěrka pro nohy a osobní minibar.

Economy Class je laděna do jemných odstínů šedé a modré. Sedadla mají kožené pohyblivé opěrky na hlavu s nastavitelnými postranními panely.

Pasažérům napříč všemi třídami jsou k dispozici ergonomicky tvarovaná sedadla i přístup k nejnovější verzi zábavního palubního systému ice.

Nejnovější Boeing 777-300ER vybavený First Class kabinami „Game Changer“ létá pravidelně do Ženevy, Vídně, Tokia, Londýna (Stansted) a Rijádu, od 1. června také do Kuvajtu.

Let na Maledivy EK658 bude odlétat z Dubaje v 04.00 hod a do Malé přilétat v 09.30 hod. Zpáteční let EK659 bude odlétat z Malé v 11.00 hod a do Dubaje bude přilétat ve 14.00 hod. Denně létají z Dubaje do Malé tři spoje, v termínu od 27. října 2019 do 28. března 2020 budou na této trase létat spoje čtyři.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist