Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Důvody, proč si k elegantnímu oděvu vždy obléct i hodinky

Chcete na své okolí působit sebejistě? Rádi si připadáte sofistikovaně a ve společnosti chcete působit tím nejlepším dojmem? Jednoduchý trik, jak tohoto všeho docílit, spočívá v tom, že začnete na svém zápěstí nosit hodinky. Nevěříte? Přinášíme vám několik důvodů, které vás přesvědčí o tom, že náramkové hodinky dokážou hotové divy.

Díky hodinkám si budete připadat sebejistě

Osvojit si základy sebejistého vystupování je mnohem snazší, pokud na sobě máte oblečení, ve kterém je vám skvěle a cítíte se díky němu sebejistě. To, jak se cítíte uvnitř, se totiž odráží i na vašem chování. Muži, kteří nosí perfektně padnoucí obleky a věnují čas péči o svůj zevnějšek, působí na své okolí vždy sofistikovaně a sebevědomě. Mnohdy jim k tomu právě kromě oblečení dopomáhají i hodinky na zápěstí. Po které značce hodinek sáhnout? Vyzkoušejte například japonské hodinky Casio. Jejich výrobci patří k prvním, kteří začali využívat křemenný krystal – quartz.

Důvody, proč si k elegantnímu oděvu vždy obléct i hodinky

Zdroj foto: Viacheslav Boiko / Shutterstock.com

 

Které gesto se vám zdá elegantnější?

Není to ale jen sebejistota, kterou náramkové hodinky dodají svému nositeli. Hodinky totiž tvoří také úžasný módní doplněk a jsou mnohem vhodnější než chytrý mobilní telefon. Schválně si představte situaci, kdy ve společnosti chcete zjistit, kolik je hodin. Které gesto je pro vás elegantnější – pohled na hodinky na zápěstí nebo kontrola displeje mobilního telefonu? Ženy se jednoznačně shodují na tom, že kontrola hodinek je u mužů přitažlivějším gestem.

Náramkové hodinky odplaví nervozitu

Čeká vás důležitá schůzka, musíte promluvit před uskupením lidí nebo před sebou máte jinou formu veřejného vystupování a jste z toho nervózní? Zažeňte svou nervozitu tím, že si při vystoupení budete hrát s ciferníkem hodinek. Samozřejmě jím nesmíte obsesivně kroutit, ale naopak se ho spíš jen lehce dotýkat, případně si pohrát s náramkem od hodinek. Skvělým pomocníkem v takových chvílích mohou být například elegantní hodinky Timex. Díky široké nabídce designů si můžete pořídit hned několik modelů.

Důvody, proč si k elegantnímu oděvu vždy obléct i hodinky

Zdroj foto: Ilya.K / Shutterstock.com

 

Hodinky jsou stylové a musí se tak nosit

Pokud se dá o náramkových hodinkách něco prohlásit, pak určitě to, že jsou stylové. Proto byste k jejich nošení měli přesně tak přistupovat. Milujete košile a nedáte na ně dopustit? Dávejte si dobrý pozor na to, že hodinky by neměly zpod košile vykukovat, pokud máte ruce svěšené volně podél těla. Jejich ciferník by měl být vidět pouze v případě, kdy ruku ohnete v lokti. Abyste nesprávným nošením hodinek zbytečně neshodili celý svůj outfit, myslete vždy na etiketu a dodržujte její zásady.

Užívejte si výhody, které nošení náramkových hodinek poskytuje. Hodinky jsou elegantní, dodají vám sebejistotu, odplaví vaši nervozitu a nebudete díky nim chodit pozdě.

Zdroj foto: Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:


 

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist