Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Dřevostavba – komfortní bydlení pro celou rodinu

Každý rodič chce pro své děti to nejlepší. Touží po tom, aby byly zdravé, šťastné a spokojené. Velký podíl na tom má prostředí, ve kterém ratolesti vyrůstají. Doslova blahodárně působí blízkost přírody. I to je patrně jeden z důvodů, proč začínáme pozorovat zvýšený zájem o bydlení v dřevostavbách.

Víc než módní trend

Dřevostavby představují víc než jen aktuální módní trend. Musíme si totiž uvědomit, že naši předkové v nich žili po celá dlouhá staletí. Změna nastala až ve 20. století. Právě v té době započal boom umělých materiálů, do popředí se dostaly hliník, sklo, beton nebo ocel. Dnes se však pomalu, ale jistě k dřevostavbám vracíme. Disponují totiž celou řadou benefitů a dokonale splňují nároky na moderní a přitom komfortní a hlavně zdravé bydlení pro celou rodinu. Spokojený v ní bude každý člen domácnosti. Ostatně to, že se v těchto rodinných domech dobře žije, potvrdily i mnohé vědecké studie, které proběhly v různých zemích světa.

„Zázračná“ moc dřeva

S bydlením v klasickém panelákovém bytě se to vůbec nedá srovnat. Dřevo jakožto přírodní materiál vytváří jedinečnou atmosféru. Jeho specifická vůně, struktura a vůbec samotná přítomnost pozitivně ovlivňuje naši psychiku a zbavuje nás stresu. Vykouzlí pocit spokojenosti a klidu. Především však vytvoří ideální mikroklima, ve kterém se dobře dýchá. Díky optimální vlhkosti vzduchu můžete zapomenout na nepříjemný dráždivý kašel i chronickou rýmu. V interiéru dřevostavby se nedrží bakterie, mikroby ani prach, což ocení hlavně děti trpící astmatem či nejrůznějšími alergiemi, kterých bohužel neustále přibývá. A na vině často bývá právě prostředí, ve kterém se naše ratolesti dennodenně pohybují.

Kvalita na prvním místě

Abyste mohli všech výhod dřevostavby užívat naplno, je důležité její perfektní provedení – od samotného projektu rodinného domu až po realizaci celé stavby. Svěřte se proto do rukou profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti a adekvátní znalosti. U nekvalitně provedených konstrukcí a u staveb svépomocí hrozí, že se budete potýkat s nejrůznějšími problémy, které vám budou ztrpčovat život. Tak to nedopusťte!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist