Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Dřevěná elegance s nádechem whiskey

„Jmenuji se Ctirad Sára a vyrábím radost,“ tak se představuje Ctirad Sára, jeden ze tří zakladatelů značky BeWooden, která vyrábí dřevěné módní doplňky. Toto trio kamarádů razí heslo „každý umí něco, a dohromady umíme všechno“, a řídí se jím i celá společnost.

BeWooden má za sebou hned několik originálních spoluprací a projektů. Protože si zakládají na výrobě tradičním způsobem kombinované s moderním stylem začali spolupracovat s Jack Daniel’s, která stejně jako BeWooden ctí tradici ale i moderní a individuální smýšlení. Společně značky přišly s něčím novým a svěžím – s motýlky vyrobenými ze dřeva sudů, ve kterých zraje whiskey Jack Daniel’s.

Když děláme nové produkty, snažíme se, aby byly něčím zajímavé. Co se nám líbí na spolupráci s Jack Daniel’s je to, že dřevo na motýlky pochází ze starého sudu, a proto voní nejenom po dřevě, ale i po whiskey. Jack Daniel’s si své sudy totiž vyrábí sami z bílého dubu a žádný sud nepoužívají dvakrát.“ – Ctirad Sára, BeWooden

Ctirad nám vysvětlil, jak BeWooden funguje. „Využíváme stolařství a šití, a napadlo nás proč se vlastně nepodívat i do brašnářství a zlatnictví a experimentovat více. Tahle řemesla, která kdysi byla opravdu na vysoké úrovni a populární, jsme chtěli obnovit a dát jim novou podobu, nový produkt. I v tom nám pomáhají spolupráce s dalšími značkami,“ říká Ctirad.

Od doby, kdy v BeWooden vyráběli pouze dřevěné motýlky, však uběhlo už 5 let, a škála produktů se rozšířila stejně jako popularita BeWooden všude po světě. I když se BeWooden vyrábí jen v Beskydech, jejich motýlky a další doplňky jsou všude po světě, kromě Evropy také třeba v Americe, Japonsku, nebo v Thajsku.

Limitovanou edici dřevěných motýlků Jack Daniel‘s lze zakoupit na BeWooden e-shopu.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist