Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Dresy pro všechny druhy sportů

Sport je dokonalým relaxem, jak pro jednotlivce, tak i kolektiv. Díky němu si náš organismus dokáže odpočinout od stresu a nechat myšlenky volně plynout. Správná míra fyzické zátěže je totiž velmi prospěšná hlavně pro mozek.

To, co zažíváte po absolvovaném tréninku, vyhraném zápase, jízdě na kole, nastřílených koších v basketbalu a jakékoli další sportovní aktivitě, je uspokojivý pocit. Cítíte se velmi dobře a není to jen nějaký sebeklam, ale uvolňují se endorfiny.

Odměna za sport jsou endorfiny

Endorfiny jsou hormony, vylučované během fyzické zátěže z mozkové hypofýzy. Odborníci  je považují za vnitřní opiáty našeho těla, kterými se tlumí vzniklá bolest, způsobená právě tělesnou aktivitou. Dokonce je tisícinásobně účinnější než běžné množství morfia, co se používá na tišení bolesti. Už po deseti minutách od zahájení sportovního výkonu roste hladina endorfinu a tento stav setrvává ještě třicet minut po jeho ukončení. Dokonce se dá časem u některých jedinců vypěstovat až závislost na trénincích. Sportem nevyvoláváme pouze pocity blaženosti, ale jde o celkové zlepšení nálady. Vedle endorfinů organismus v rámci fyzické zátěže produkuje i další příznivé látky.

Podle průzkumů je nejvíce stresů uvolňováno při kolektivních sportech, kdy působí ještě více aspektů, nejen fyzická zátěž.

Jak si ještě více užít kolektivní sporty

Každý sportovní kolektiv, ať už amatérský, nebo profesionální by měl mít kvalitní dresy, které dodají vašemu týmu ten pravý styl a pohodlí. Můžete se tak odlišit od ostatních a vyladit se do týmových barev.

Podle čeho vybrat ty správné dresy

Jak vybrat ten pravý dres? Základem jsou kvalitní materiály. Dále široká nabídka a možnost si nechat udělat dresy podle vlastních představ a možnost umístění log případných partnerů.

Kde si nechat vyrobit dresy na míru

Naším tipem je firma DDSPORT, přední český výrobce sportovních dresů a oblečení, který má už 20 let zkušeností na trhu s výrobou.

Specializují se nejvíce na fotbalové, hokejové, cyklistické, basketbalové, motokrosové a hasičské dresy. V jejich nabídce naleznete také teplákové soupravy a mnoho dalších doplňků. Kromě výroby dresů se také zaměřují na vývoj nových moderních střihů a materiálů, které testují s předními sportovními kluby. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout na www.ddsport.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist