Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Dresy pro týmy mají mnohem větší význam, než by se mohlo zdát

Co je příznačné snad pro všechny týmové sporty? Přece stejné dresy! A zdaleka nejde jen o to, aby byly jednotlivé týmy od sebe na první pohled rozpoznatelné. Aby diváci i samotní hráči měli přehled, kdo s kým hraje a proti komu. Význam dresů je i jiný. Navozují pocit týmového ducha, sounáležitosti, boje za společnou věc, totiž vítězství.

Vlastnosti ideálního dresu

Je samozřejmě rozdíl, zda vybíráme dresy na fotbal, basketbal či dresy na hokej. Každý sport je specifický, jinak fyzicky náročný. Při pořizování dresů je třeba brát v potaz vše, co nás při daném sportovním utkání může potkat. Tak si snadno určíme kritéria výběru.

Konkrétně dresy určené na hokej musí být funkční, pohodlné. Jen si představte hokejový zápas. Co vidíte? Rychlost, dynamiku, sílu. Hokejoví hráči potřebují dresy lehké, prodyšné, zároveň dostatečně teplé. Rozhodující je kvalitní materiál. Stejně tak střih umožňující volný pohyb hokejisty hraje roli.

Design dresu není o nic méně důležitý než jeho funkčnost

Jak lépe reprezentovat určitý hokejový klub nežli prostřednictvím zářivě barevného dresu? Logo klubu je zásadní. Mělo by být snadno zapamatovatelné, originální, vkusné. Máte-li již logo podle vašich představ, není nic jednoduššího, než jej zobrazit i na dresu. DDsport, výrobce a dodavatel sportovních dresů s více než 20letou praxí na trhu, vám zhotoví hokejové dresy zcela podle vašich požadavků. V opačném případě vás nechá nahlédnout do již připravených návrhů, z nichž si určitě vyberete.

Chtějte stejné dresy, jako mají přední hokejové kluby

Nechtějte nic jiného než prvotřídní kvalitu. DDsport vyrábí hokejové dresy pro přední profesionální kluby v České republice se kterými jsou zakázky na výrobky konzultovány a vylepšovány doslova dle požadavků hráčů. Hokejové dresy v takovéto špičkové kvalitě si však mohou pořídit i kluby na nejnižší úrovni. Kvalitu a komfort drží společnost pro každého hráče. Co vás jistě uchvátí, je opravdu široká škála velikostí od dětských až po ty nadměrné. Systém archivace zakázek umožňuje doobjednání dresů již od 1 kusu po neomezenou dobu.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist