Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Drážďany trochu jinak

Jezdíte za nákupy do Drážďan a ještě jste tam nestrávili noc? Máme pro Vás tip. Hotel Bülow Palais Vás okouzlí.

Tento 5hvězdičkový hotel typu Superior se nachází v drážďanské barokní čtvrti, 15 minut chůze od historického centra města, a nabízí elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi, denní wellness centrum o rozloze 400 m² a restauraci Caroussel oceněnou hvězdičkou Michelin.

Bülow Palais poskytuje kombinaci barokního a moderního kouzla. Elegantní pokoje v jsou zařízeny v teplých barvách a zahrnují krásné tkaniny a stylové materiály. Ve všech najdete čerstvé ovoce, denní tisk i TV s plochou obrazovkou.

Snídaně se podává v prosvětlené zimní zahradě. Hosté se mohou najíst v gurmánské restauraci Caroussel nebo si během dne vychutnat německé speciality v Bülow Palais Bistro. K dispozici je také bar a doutníkový salon.

Moderní lázeňské centrum zahrnuje posilovnu s moderním vybavením a 3 sauny, které mají výhled na střechy barokní čtvrti. Nabídka zahrnuje kosmetické služby i relaxační masáže. Relaxační zóna je zařízena ve stylu karibského ostrova.

V okruhu 1,5 km od hotelu můžete navštívit Semperovu operu, kostel Frauenkirche nebo palác Zwinger. Pro hosty je připraveno také hlídané podzemní parkoviště.

Innere Neustadt je skvělou volbou pro hosty, které zajímá: umění, kultura a návštěva města.

Toto ubytování se nachází na jednom z nejlepších míst v Drážďanech! Hosté jsou zde spokojenější než v jiných ubytováních v této oblasti. 

Více na www.buelow-palais.com.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist