Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Dopřejte si nejlepší zážitek v podobě vyhlídkových letů

Muži byli odjakživa tak trochu dobrodruzi, a pořád to platí, i když těch opravdových už trochu ubývá v souvislosti s celkovým vývojem společnosti. Na tom ale nic nezmění fakt, že pánské záležitosti jsou o dost adrenalinovější než ty typicky ženské. Proto přinášíme pár tipů, jež ocení každý pořádný chlap. A nebudeme se rozhodně držet u země! To nejlepší je totiž ve vzduchu… Nejkrásnější pohled na Zemi je přece z ptačí perspektivy. Pojďme se podívat za zážitky ve formě vyhlídkových letů letadlem či balónem, seskoků padákem a dalších vzdušných zážitků.

Vyhlídkové lety a další možnosti vzdušných zážitků

Letecké zážitky v podobě vyhlídkových letů jsou těmi nejlepšími. Zvládnou je i Ti méně odvážní, kteří by si netroufli třeba na seskok padákem. Zárukou pohodového letu je vždy pilot létacího prostředku, který svůj stroj bezpečně ovládá, abyste se mohli jen kochat nádhernými pohledy na okolní krajinu, která se rozprostírá všude, kam jen vaše oko dohlédne. Na výběr máte z mnoha typů letadel, ale i balónů, a tak bude záležet jen na vás, který vyhlídkový prostředek zvolíte. Ale nemusí zůstat jen u toho. Ti odvážnější z vás si mohou vyzkoušet i seskok padákem, když už ne klasický, tak alespoň ten tandemový. Případně využít další možnosti, jako jsou letecké simulátory, akrobatické létání, nebo zkusit být alespoň na chvíli opravdovým pilotem.

Na výběr je spousta lokací po celé České republice

Česká republika má i přes svoji malou rozlohu na výběr spoustu lokací, kde si můžete letecké zážitky vyzkoušet. A nemusíte se proto trmácet přes půlku naší Země. Všechny prověřené lokace pro vyhlídkové lety na Letecké Zážitky – portálu, kde si vybere opravdu každý.

Zážitky nakupujte u prověřených dodavatelů

Chcete-li mít opravdu kvalitní zážitky, bez zbytečných problémů a dalších starostí, pak nakupujte jen u prověřených dodavatelů, kteří jsou zárukou kvalitních a bezpečných služeb. Přesně takové naleznete na internetové adrese www.leteckezazitky.cz.

Hodně štěstí a kuráže při vašem výběru!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist