Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Darovanská Golf Tour by Toyota Dolák | 4. kolo

V neděli 24. května proběhlo čtvrté kvalifikační kolo Darovanské Golf Tour 2015 by TOYOTA DOLÁK. Za nádherného nedělního počasí dorazilo do Resortu Darovanský dvůr přesně 50 hráčů a hráček.

Generální partner, společnost TOYOTA DOLÁK, všem hráčům tentokrát představila aktuální model Land Cruiser. Na všechny hráče čekalo zase jiné počasí, než tomu bylo na předchozích kvalifikacích. Tentokrát se hráči museli obejít bez slunečního dopingu. Příjemné bylo alespoň to, že nefoukalo a celý den bylo 20 stupňů. Žádný vítr ani déšť. I ve čtvrté kvalifikaci nebyla nouze o kvalitní výsledky. Všechny ale určitě zajímá finální výsledková listina třetího kvalifikačního kola. Pojďme se na to tedy podívat.

První kategorií byla HCP 0 - 12, hraná na rány z bílých odpališť. Vítězem se stal ROBERT MAŠEK s výsledkem 77 (!) ran. Druhé místo obsadil LUBOMÍR SKALA (85) a třetí ZBYNĚK KARÁSEK (91).

V kategorii HCP 12,1 - 24 vyhrál TOMÁŠ WÜRFL (40 stbl). Druhé místo obsadil MILAN TROJAN (37) a třetí DAVID VANTUCH (36).

Třetí kategorii HCP 24,1 - 36 ovládl PETR MIKEŠ (38 stbl). Na druhém místě skončil PETR AUBRECHT (36) a třetí místo obsadila DANIELA KANTNEROVÁ (36).

V poslední kategorii HCP 37 - 54 s přehledem zvítězil MICHAL ZÍKA (45 stbl). Následoval RICHARD PAŠKO (37) a třetí místo vybojoval PETR POHL (37).

Všem hráčům ještě jednou děkujeme za účast a již teď se těšíme na všechny hráče a hráčky, kteří dorazí na páté kolo tour 7. června.

Průběžné výsledky DAROVANSKÉ GOLF TOUR 2015 by TOYOTA DOLÁK jsme na základně podnětů z řady hráčů upravili. Nově nabízíme kompletní pořadí všech kategorií, včetně vyznačení první desítky hráčů v každé kategorii - prvních 10 hráčů z každé kategorie totiž přímo postoupí do superfinále naší tour!