Připravujeme

Obsah:

LEDEN / ÚNOR 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Co nezklame, pokud chcete vypadat zajímavě?

Také si zakládáte na tom, abyste velmi dobře vypadali? Polovina úspěchu je zcela pochopitelně skryta za vaším oblečením. Jak vybrat to pravé? Dáme vám několik osvědčených tipů, se kterými zaručeně nešlápnete vedle, ať už se budete chystat kamkoliv.

Zkuste velmi originální trička

Ty se hodí spíše na volnočasové nošení, na zcela běžný den. Třeba na procházku, nebo na pivo s kamarády. Máme na mysli trička s 3D efektem, u kterých je jasné, že vás na první pohled doslova ohromí. Je to dáno jednoduše stylem daného potisku, který je velký a celistvý. Zapomeňte na běžná a obyčejná trička s malými motivy. A tímto vedle zaručeně nešlápnete.

Košilí nic nezkazíte

Chcete vypadat dobře a zároveň trochu elegantně? Pokud ano, nebojte se košilí. Nemusí to být nutně jenom ta společenská, protože vybrat si lze i košili volnočasovou. Ta už na první pohled jasně vypadá, že je elegantnější alternativou trička. Podle čeho je to poznat? Hlavně na:

  • Materiálu
  • Střihu
  • Barvách

Košili doporučujeme pochopitelně kombinovat s kalhotami, ale pokud zvolíte dobře vypadající látkové kraťasy, nešlápnete vedle ani v rámci této konkrétní kombinace. Tím si buďte jisti.

Neopomíjejte doplňky

Drobnosti mohou váš vzhled zajímavých způsobem podpořit a povýšit ho na dokonalou úroveň. Nevěříte? Tak to zkuste s různými doplňky. Často mohou patřit i mezi originální dárky pro muže a tak není nic výjimečného, že jich doma budete mít více než dost. Svůj outfit nejlépe podpoříte třeba dobře vypadajícím náramkem, nebo to mohou být výraznější hodinky, s větším ciferníkem. Obojí jsou osvědčené cesty.

Límeček má styl

Nemusí být jenom u košile, jelikož stejně tak ho může nabídnout také tričko – takzvané polo. Jasná volba pro každého moderního muže, kterému přijde běžné tričko spíše moc obyčejné a košile je pro něho až příliš. Jděte touto cestou a vedle nešlápnete. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist