Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Chystáte se na lov dravců? Pořiďte si vhodné vybavení

Především během podzimních měsíců se vyplatí vyrazit na lov dravců, a to hned z několika důvodů. Ve vodách vlivem klesající teploty jsou dravci více aktivní, a proto se mnohem lépe loví. Používá se zpravidla metoda „na rybičku“, která je velice úspěšná. Stačí tedy dát na háček přirozenou potravu dravců, nahodit a počkat, než se některá z dravých ryb chytne. Co všechno však potřebujete? Vhodný naviják a prut.

Dlouhé pruty jsou ideální volbou

Oblíbenosti se těší především dlouhé pruty na dravce. Jedná se zpravidla o teleskopické udice, s nimiž se snadno loví i přímo z břehu. Dávejte si pozor na to, aby byla udice lehká, ale přitom bytelná. Stejně tak by se s ní mělo dobře zasekávat. Dlouhé pruty mají ještě jednu velkou přednost. Snadno s nimi nahodíte návnadu do dálky, což oceníte hlavně tam, kde je u břehu mělčina.

Jestliže se chystáte na lov dravců poprvé, zpočátku si vystačíte s levnějšími modely, než se vůbec naučíte dravé ryby lovit. Udice se dají sehnat jak do 1 000 Kč, tak i za více než 4 000 Kč. Jednou z vlajkových lodí na trhu je karbonový přívlačový prut Sportex Curve Spin se středně pomalou akcí na blanku. Vybaven je kvalitními SIC očky pro snadný přechod vlasce.

Kde koupit vhodné vybavení?

Jestliže hledáte specialistu, jenž má v nabídce pruty a navijáky na dravce, nahlédněte do pestrého produktového portfolia e-shopu AZfishing.cz. Připraveny jsou lehké, ergonomické a výkonné pruty či navijáky, s nimiž můžete vyrazit na lov i větších dravců.

Všechny produkty jsou rozdělené do přehledných kategorií, takže si můžete filtrovat podle toho, co od daného příslušenství vyžadujete. Chcete naviják s přední brzdou, zadní brzdou, nebo potřebujete nějaké příslušenství? Pro výše zmíněný internetový obchod to není žádný problém.

Zdroj foto: Azfishing.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist