Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Chcete pilotovat letadlo nebo vrtulník? Staňte se pilotem na zkoušku

Máte rádi rychlé stroje? Chtěli byste si vyzkoušet, jaké je pilotování vrtulníku nebo letadla? Je to snadnější, než si myslíte.

Letadla i vrtulníky stále patří mezi divy moderní techniky, byť jejich pasivní využívání považujeme za samozřejmost. Pokud si ale hodláte užít úplně jiného pohledu na věc a chopit se řízení, jste na správném místě. My se totiž zaměříme právě na tuto aktivitu a nezapomeneme ani na skvělé vyhlídkové lety a podobné aktivity, jež se hodí třeba pro teambuiding. Se společností Pilotem na zkoušku to nebude nejmenší problém.

Ovládání letadla jako skvělá zábava

Představy o průběhu letu jsou různé. Někdo se bojí, že bude muset sám vzlétnout, poté zvládnout let a nakonec ještě i brilantně přistát za poznámek nerudného instruktora. Jiný, že mu naopak instruktor dovolí letět pár minut rovně a zbytek letu odřídí za něj a nenechá ho na nic sáhnout. Ani jedním způsobem u Pilotem na zkoušku lety samozřejmě neprobíhají. Samotnému letu předchází briefing s profesionálním pilotem-instruktorem, který vám nejprve řekne vše o letadle samotném, přístrojích i letu. Samozřejmě budete mít prostor i na jakékoliv otázky, které Vás napadnou, i na ty, na které jste se vždycky chtěli zeptat. Následovat bude předletová kontrola letadla a teprve poté se pustíte do samotného letu. Vzlet samotný bude mít v ruce pilot-instruktor, ale zbytek, až do momentu přistání, už bude na vás. Většina účastníků má největší obavu ze skluzů a zatáček, ale uvidíte, že překvapivě to nejtěžší je letět čistě a rovně. Instruktor vám bude neustále při ruce, takže nemusíte mít obavy, že byste mohli mít, byť i sebemenší potíže.

Co všechno můžete pilotovat?

Vybrat si můžete z několika různých strojů dle vaší libosti. Společnost Pilotem na zkoušku nabízí totiž hned několik balíčků. Pilotovat můžete nejvíce vyráběné letadlo na světě, Cessnu 172. Samozřejmě se můžete proletět i čím dál tím populárnějšími ultralighty a pro opravdové fajnšmekry je tu možnost letu s vrtulníkem Robinson. Letět pak můžete libovolnou trasu a v jednom z balíčků dokonce i s mezipřistáním na Ruzyni.

Zajímavý teambuilding či dárek

Vlastníte firmu a rádi byste svým zaměstnancům dopřáli unikátní zážitek v podobě firemní akce? Pak se neostýchejte a nechte je vyzkoušet si právě třeba pilotování letadla. Zkusit si mohou klidně i pilotování během běžného vyhlídkového letu, případně výlet vrtulníkem. Jestliže jsou ve vašem kolektivu i tací, kteří se raději pouze kochají, určitě je nemusíte nutit do pilotování stroje, klidně si můžou užít romantický let nad zajímavou krajinou nebo nad vaším podnikem. Vyhlídky na Karlštejn, Pálavu nebo Beskydy, ale taky samozřejmě stojí za to. Pokud potřebujete někoho obdarovat a nechcete nic fádního, stojí za to o pilotování na zkoušku či vyhlídkovém letu popřemýšlet.

Vyberte si místo startu a jděte na to!

Velkou výhodou je bezesporu i možnost výběru z celkem dvanácti letišť po celé České republice. Pilotem na zkoušku je tímto nejdostupnější letecká společnost svého druhu. Když k tomu připočtete i léty prověřenou kvalitu, není moc nad čím váhat. Vzhůru do oblak!

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist