Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Chcete být originální? Tipy pro dokonalý outfit

Je vaším cílem zaujmout ve svém okolí? Ideální volbou je vsadit na celkovou originalitu vašeho outfitu, možných cest, kterými se vydat, je více než dost. Jestliže po nich nechcete jakkoliv složitě pátrat, podívejte se na několik našich tipů.

Co takhle originální batoh?

Máte řadu věcí, které chcete mít neustále u sebe? Nemusíte je tahat po kapsách, stejně jako je nemusíte nosit v ruce. Stačí zvolit batoh. A to konkrétně parádní gymsack na záda. Ten je současným trendem, který nahrazuje řešení spojené s klasickými batohy. Má hned několik předností, kam řadíme:

  • Jednoduché provedení
  • Originální potisk
  • Pohodlné nošení

Nebojte se ukázat ponožky

Doba, kdy se ponožky schovávaly do bot, je dávno pryč. Tedy pokud si místo těch obyčejných vezmete jejich originální variantu, která zaujme už na první pohled. Takové si budete chtít vyhrnout co nejvýše. Pánské ponožky s nelítostným vtipem totiž v kombinaci s kraťasy patří k prvku vašeho oblečení, který zaručeně upoutá pozornost na první pohled. Navíc jsou i velmi pohodlné.

Vsaďte na výrazné barvy

Pokud si na sebe vezmete něco černého nebo šedého, pravděpodobně zapadnete v davu. Takovým outfitem rozhodně neoslníte. Proto doporučujeme výrazné barvy, které zaujmou na první pohled. Nebojte se třeba světle modrého odstínu, stejně jako barvy červené, nebo zelené. Vaši originalitu však může podpořit třeba oranžová, a pokud se nebojíte, tak i růžový odstín.

Myslete na doplňky

I ty udělají své. Jelikož je doba, kdy bude slunce na obloze stále více a stále déle, rozhodně se neobejdete bez slunečních brýlí. I ty se proto stávají tipem, který pro vás máme. Pomoci ale může i originální kšiltovka. Pokud však svůj outfit budete chtít směřovat spíše k určité eleganci, je volba také celkem jasná. Měly by to být hodinky s výraznějším ciferníkem, nejlépe v lesklém a pochopitelně i kovovém provedení.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist