Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_19468

Chce vaše partnerka cvičit? Kupte jí tohle!

Výběr dárku pro partnerku je vždy náročným oříškem, zda se jedná o narozeniny, svátek nebo jakoukoliv jinou příležitost. Pod stromeček ponožky, nebo černé legíny - vždyť spodní prádlo a věci na cvičení vždy přijdou vhod, protože po svátcích je stále zima a stále v partnerce žije motivace, že začne cvičit a aktivně pracovat na své kondici, ale většinou ty drahé černé legíny - protože nechceme zdůraznit nedostatky jinou barvou a černá prý vše zakryje - skončí ve skříni mezi spodním prádlem, obvykle tam, kde skladujete ponožky.

Co je tedy opravdu vhodným dárkem pro partnerku?

Zkusme pracovat s tím, co máme. Dámské ponožky jsou opravdu vděčným dárkem, sice nijak originálním, ale i s touto běžnou komoditou se dá pracovat originálně a na míru pro partnerku. Své fantazií můžeme popustit uzdu nejen ve své hlavě, ale už i co se týče zboží. Na trhu je mnoho druhou dámských ponožek, protože dámské ponožky jsou velmi oblíbenou věcí na trhu, neboť jejich není nikdy dost v šatníku žádné ženy. Aktuálním trendem jsou barevné a veselé ponožky, se kterými se můžeme setkat jak na e-shopech, tak v kamenných prodejnách téměř všude - například Dedoles má velký výběr barevných ponožek. Podle vaší partnerky a jejích zájmů a preferencí ji můžete vybrat ponožky s vhodným motivem. A ty motivy jsou opravdu různé - tečky, čárky, různé barvy a vzory, rozkošné ptáčky nebo vtipné sklenice s rozlitým vínem… Je vaše partnerka fanynkou dobrého vína? Kupte jí přesně ty - s sklenicemi vína! Je sportovkyní? Kupte jí ponožky s motivem jejího oblíbeného sportu, například plavců v bazénu na modrém podkladu. Opravdu - i dámské ponožky jsou vděčný dárek, kterým víte být originální a zaručeně potěšíte při jakékoliv příležitosti a svátku vaší partnerky.

Černé legíny - nestárnoucí klasika

Mnoho žen se snaží cvičit a jejich sebevědomí přirozeně přidává to, jak ve svém cvičebním úboru vypadají. Možná mezi takovými ženami je i vaše partnerka, která nemá odvahu zainvestovat do takové věci, jako jsou dámské legíny na cvičení a proto chodí cvičit pouze občas nebo vůbec, v nějakém úboru, ve kterém se necítí a v legínách za pár korun. Černé legíny jsou klasikou, do které se vyplatí investovat. Na trhu je mnoho obchodů, které se specializují na legíny pro ženy na cvičení a tak si myslíme, že i tento zdánlivě jednoduchý a nudný dárek můžete proměnit na splněný sen vaší partnerky. Určitě bude pracovat na své figuře v krásných, kvalitních a nových černých legínách s dvojnásobnou radostí a nebude se stydět ani ve fitku a ani venku při běhu.

Tyto zdánlivě jednoduché dárky - dámské ponožky a černé legíny jsou zkrátka skvělé a originální, když víte jak pracovat s tímto nápadem. V obou případech se vyplatí zainvestovat. Legíny stačí vybrat v nějakém ověřeném obchodě, nenápadně od partnerky zjistit míry a v obchodě nebo na e-shopu vám ochotně poradí s velikostí a typem pro vaši partnerku a co se týče ponožek… tam stačí pouze zjistit pouze velikost nohy a co má vaše partnerka ráda a jaké barvy preferuje. A tady už se fantazií meze nekladou.

 

Zdroj obrázku: Dedoles.cz, Mike Orlov / Shutterstock.com.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:


 

    

Partneři portálu:


 

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist