Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Cestovní taška Bobby Black GURU a čeští basketbalisté

Ještě nedávno by nikdo ani nedoufal, že se český basketbalový tým postará o největší překvapení v tomto sportu, který v našich luzích a hájích není až tak atraktivní, jako je například hokej či fotbal. Dnes už je tomu ale jinak a naše reprezentace se postarala o něco doslova výjimečného. Máme šestý nejlepší tým na světě a měli bychom na něj být náležitě hrdi. Protože kdo ví, jestli se ještě někdy bude něco takového v naší basketbalové historii opakovat.

Basketbalisté s dokonalým vkusem

Ještě jedna věc se našim basketbalistům v rámci letošního mistrovství světa nedá upřít, a to je dokonalý vkus. Ten předvedli při odletu i příletu, když celá skupina byla stylově oblečena do dobře střižených obleků od společnosti Blažek, jež seděly jako ulité a odrážel se v nich velmi moderní vzor „káro kostka“, do kterého se trochu promítly i národní barvy. Jejich dobrý styl podtrhovaly i vkusné bílé tenisky a jako ideální doplněk nechyběla ani cestovní taška Bobby Black GURU.

Ta dokonale doplňovala celý nový outfit, který měli basketbalisté připravený speciálně pro mistrovství světa v Číně. Musíme smeknout před nádhernou celkovou sladěností outfitu našich basketbalistů.

Cestovní taška Bobby Black GURU

Kdo by nechtěl po vzoru našich basketbalistů mít tak nádhernou tašku, jež dokonale doplní jakýkoliv elegantní či volnočasový outfit. Na přední straně tašky se skví vkusné a decentní logo značky. Další kovové doplňky jsou ve stříbrné barvě. Uvnitř v tašce najdete praktickou velkou kapsu na suchý zip pro notebook, další kapsu na zip i menší kapsy na tužky a další drobnosti. Hlavní zapínání je na zip. Tašku lze nosit v ruce i na rameni – díky odnímatelnému a nastavitelnému popruhu.


 

Co se „technických“ údajů týče, výška ucha je 16 cm. A další rozměry samotné tašky jsou následující: výška 31 cm, délka 54 cm a šířka je 23 cm.

Cestovní taška Bobby Black GURU je z technické kůže a polyesteru. Dostupná je ve dvou barvách: černé a tmavě hnědé.

Dobrá zpráva je, že nejen tašku Bobby Black GURU, ale i další tašky z kolekce značky BOBBY BLACK London seženete na e-shopu LONDONSTORE.cz.

Tak neváhejte a už si vybírejte tu pravou právě pro vás!

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist