Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Být sportovní fanoušek je závazek

Sport už dávno není to, co byl dříve. Jako všechno v našem světě, i sportovní klání se za několik desítek let proměnilo v profesionální podnik, ve kterém se točí opravdu velké množství financí. Samotný přesah daného sportu je vždy velmi globální. Od vlivu na okolní prostředí a partnery přes napojené další služby a mediální obraz až po samotné fanoušky.

To vše generuje patřičný zájem lidí, velký objem peněz a konečný dopad na společnost. Pokud tohle všechno splňuje potřebná očekávání, pak i vy chcete být součástí tohoto „sportovního světa“ a své sportovce všestranně podpořit.

Každý fanoušek se počítá

Aby byl konkrétní sport úspěšný, potřebuje každého fanouška, který se dříve či později stává součástí veškerého dění. Právě fanoušek je hlavním kolem v celém soukolí. Díky němu mají zájem sponzoři, televize si kupují licence na přenosy, otevírají se stadiony, aby vyprodaly vstupenky či „permice“ na utkání. A je potřeba fandit naplno. Můžete tak podpořit svůj tým, sport, či svého hrdinu.

Oblečení a předměty pro fanoušky

Neodmyslitelnou součástí každého sportu jsou dresy, fanouškovské oblečení a předměty. Bez nich by žádný sport nebyl kompletní, chyběla by mu ta správná atmosféra. Dokonalou ukázkou jsou v naší republice hokej a fotbal. Fanoušci těchto sportů jsou opravdoví srdcaři, kteří svoji roli berou hodně vážně a nenechávají nic náhodě. Díky dresům, oblečení a předmětům v barvách svého týmu dostávají fandění na vyšší úroveň. Každý úspěšný klub má své pevné fanouškovské jádro, které dodržuje klubový brand.

Kvalitní klubový brand

Sportovní týmy už dávno nepodceňují klubový brand, a tak vznikají kvalitní kousky oblečení a předmětů, za které se nemusí nikdo stydět. Ve fotbalové lize jsou dobrou ukázkou kluby jako AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FC Viktoria Plzeň, Bohemians Praha 1905 a FC Baník Ostrava. Jejich fanshop je opravdu nabitý zajímavými předměty a oblečením snad pro každého.

Pokud jste fanoušky Sparty jako naše redakce, doporučujeme vám zakoupit si stylové tričko v červené barvě s potiskem „Jsem hrdý SPARŤAN!“ vyrobené ze 100% bavlny v kvalitní gramáži 190 g/m2.

Více fanouškovských předmětů naleznete na www.fandime.eu.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist