Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

image_8121

Bydlení: Když vás trápí vlhké zdivo

Máte domek, chalupu, nebo jinou stavbu staršího data… Všimli jste si viditelných změn v podobě map na omítce či špatného a těžkého vzduchu v místnostech? Tak to jsou první příznaky vlhkého zdiva. Díky nežádoucímu interiérovému klimatu může být vaše domácnost náchylná k plísním a některým bakteriím, které pak ohrožují zdraví celé rodiny. Problém spočívá v tom, že se vlhkost a voda dostávají z podloží a okolní zeminy do cihel či prefabrikátů. Není dobré v tomto případě nic podceňovat a nechávat náhodě. Je potřeba najít rychlé řešení a zajistit včasnou sanaci zdiva.

Možným řešením je sanace

Pokud vás trápí vlhkost, plísně a opadávání omítky, patrně je to způsobeno nedostatečnou, špatnou, nebo v nejhorším případě žádnou hydroizolací. Řešením těchto problémů je sanace zdiva. Existuje několik druhů technologií, které vás těchto problémů mohou zbavit jednou pro vždy. Doporučujeme, abyste se o pomoc obrátili na profesionály, nejlépe takové, kteří mají letité zkušenosti. Ti dostatečně dobře vaši stavbu prohlédnou, a pak navrhnou optimální řešení jak po procesní, tak i po cenové stránce.

Jednou z nejmodernějších, a přitom již léty prověřených technologií, které se nabízejí, je chemická injektáž zdiva. Tu lze aplikovat téměř u všech typů staveb, kde nás trápí vlhkost. Tato metoda je založena na principu vytvoření vnitřní vodoodpudivosti u stávajících stavebních materiálů. Dochází při ní k takzvanému zúžení pórů či jejich úplnému vyplnění. Zdivo se navrtá a následně napouští s využitím injektáží, dokud se nevytvoří ta správná bariéra zabraňující průniku vody a zemní vlhkosti do zdiva. Druh injektáže, resp. vstřikované látky, se volí v závislosti na materiálech, ze kterých je dům postaven. Od silikonových mikroemulzí a krémů přes akrylátové gely až po polyuretanové pryskyřice.

Na koho se obrátit pro kvalitní sanaci

Profesionálem na trhu v oblasti sanací vlhkého zdiva a izolací je firma František Hróz. Disponuje vlastní moderní technikou umožňující veškeré typy sanací. Má dlouholeté zkušenosti a velmi dobré reference. Sami se můžete přesvědčit na www.izolacehroz.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist