Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8121

Bydlení: Dřevěné postele jsou opět trendy

Základem příjemného bydlení je kvalitní nábytek. Proto bychom si při jeho výběru měli dát záležet. Jednotlivé kusy je potřeba dobře sladit komplexně v rámci užívaných interiérů. Harmonie celkové koncepce daného pokoje se potom odráží i v našich náladách. Je potřeba sledovat aktuální trendy co do funkčnosti, designu i materiálů. Módní je jednoduchost, čisté linie, přírodní materiály, moderní barvy a osobitý styl, který můžete vtisknout celému domu nebo bytu.

Začněte se zařizováním nejdůležitějších místností svého bydlení. Od těchto dominant by se pak měl odvíjet i styl ostatních místností vašeho domova. Prioritními interiéry jsou kuchyň, obývací pokoj, nebo také ložnice. Právě ta je důležitá i pro naše zdraví, neboť v ní trávíme více jak třetinu života. Důležitou součástí ložnice je postel, na kterou se zaměříme v následujícím tipu.

Ložnice

Interiér ložnice musí být decentní, příjemný, vzdušný a bez nadbytečných doplňků, jež by tříštily celistvost místnosti a rozptylovaly by při usínání. Použité barevné kombinace musí být pozitivní, vzbuzovat pocity relaxu a pohody.

Součástí ložnice a zároveň jejím nejdůležitějším prvkem je postel. Výběr té správné je velmi důležitý a rozhodně na ní nešetřete – raději věnujte více financí ve prospěch svého zdraví. Kvalitní spánek je základem dobré životosprávy. Na dobré posteli s kvalitní matrací odpočívá nejen tělo, ale i naše mysl.

Trendy jsou postele ze dřeva

Postel ze dřeva je opět trendy. Její oblíbenost roste nejen pro její vzhled, ale i s ohledem na ekologický materiál, jímž dřevo bezpochyby je. Módní jsou i postele z masivu, jež se v interiérech dobře vyjímají a jsou přirozenou dominantou. Zbytek místnosti se ladí tak, aby vše spolu utvářelo dokonalý celek. Dřevo je dokonalý přírodní materiál, který má v našich domovech najít zásadní místo. U výběru postele nezapomínejte na volbu matrace. Připlaťte si raději o trochu více za tu zdravotní.

Mnoho výhod díky materiálu

Dřevěná postel má mnoho výhod. Od dlouhé životnosti přes dobrou opravitelnost až po její bytelnost. V nabídce na trhu naleznete spousty variant co do barevného provedení, tvaru i celkového zpracování.

Široký výběr za rozumnou cenu

Opravdu velký výběr postelí ze dřeva najdete v online obchodu www.dona-shop.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

DÍVKA DNE

Generální partneři portálu:

    

Partneři portálu:

        

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist