Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Bezstarostná jízda na dovolenou za 1 Kč

Co dnes pořídíte za jednu korunu? Možná se usmějete a řeknete, že prakticky nic.

To je ale velký omyl. Protože jedna koruna není tak bezvýznamná, jak by se mohlo zdát.

A dá se za ní pořídit opravdu hodně. Jen musíte vědět kde a kdy. Plánujete cestu na dovolenou? Tak zbystřete. Ode dneška do 31.7.2019 probíhá na všech pobočkách sítě BestDrive akce kontrola vozu za 1 Kč.

Co všechno dostanete za korunu?

V rámci této nabídky se zkušení mechanici zaměří zejména na brzdový systém a tlumiče, kontrolu podvozku a funkčnost řízení, proměří autobaterii, provozní kapaliny a klimatizaci, zda všechna světla správně svítí a zda náhodou nejezdíte na sjetých pneumatikách.  A to není vše! Nedílnou součástí prohlídky je také kontrola servisní knihy. Dostanete také zprávu o stavu vašeho vozu, a hlavně výpis všech nalezených závad s doporučením jak, a hlavně za kolik je opravit. S případnými opravami vám rádi pomohou mechanici přímo v BestDrive. Je to vlastně podobné jako byste prošli malou technickou kontrolou, ale bez všeho papírování a poplatků za kolky.

Pokud tedy plánujete jet autem na dovolenou, nezapomeňte se včas objednat na tuto „korunovou“ prohlídku. Budete pak moci odjet v klidu a s čistým svědomím, že jste udělali maximum pro bezpečnost vaši i ostatních. Vychutnáte si radosti volných dní bez obavy a ušetříte za případné drahé opravy v cizích zemích.

Této nabídky ale nemusejí využít jen ti, kteří míří v létě do dalekých krajů. Určitě se vyplatí i všem ostatním majitelům běžných vozů a SUV. Jako chodíme na pravidelné prohlídky k lékaři, tak i naše motorová vozidla vyžadují náležitou péči. Jen tak zůstanou bezpečná. Díky měřícím přístrojům a také zkušenosti pečlivých mechaniků se mohou objevit skryté závady, o nichž jste dosud neměli tušení.

Profesionálové v BestDrive vám již tradičně nabízejí tuto korunovou investici s vědomím, že nejlepší investice je do prevence. Angličané říkají:“ Prevence je lepší než operace“. Zkuste se také chovat stejně zodpovědně k sobě i svým blízkým a zhodnoťte svoji korunu nevídaným způsobem. Vaše auto vám možná poděkuje tím, že vás bude bezpečně vozit.

Vy jezdíte, my se staráme.

www.bestdrive.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist