Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Bench lavice pro posilování ve fitness centru i doma

Trávíte-li rádi svůj volný čas v posilovně, pak jistě víte, že k základnímu vybavení fitness centra patří cvičicí lavice. Jejím primárním zaměřením je váš mohutný a silný hrudník. Jak ho dosáhnete a co dalšího lze na bench lavici posilovat?

Seznamte se

Jak už název napovídá, lavice slouží hlavně k provádění cviku bench press zaměřeného na posílení hrudních svalů. Díky možnosti polohování můžete do svého cvičicího programu zahrnout rovněž rozpažování, zakopávání, tlaky atd. Pojďme se podívat na konkrétní cviky na posilovací lavici. Zaměříme-li se na zmiňovaný objem a sílu horní části těla, využijeme kultovní bench press. Jeho správné provedení je vleže na lavičce, jíž se dotýkáte hlavou, rameny, horní částí zad a hýžděmi. Chodidla jsou po celou dobu cvičení na zemi. Z této pozice poté zvedáte činku, při čemž dochází ke stáhnutí lopatek k sobě. Činka se jen zlehka dotýká hrudníku.

Víceúčelové využití

Dalšími velmi oblíbenými cviky jsou tlaky a zdvihy s jednoručkami pro posílení a vytvarování ramen. Provádějí se vleže a vsedě. Potřebujete-li posilovat zádovou oblast, je pro ni ideální tzv. veslování s činkou. Při tomto cviku je jedno koleno položené na lavici, druhá noha zůstává na podlaze. Jedna ruka se opírá o lavici, druhá zvedá činku pomocí loktu. Zde je velmi podstatné mít zpevněná záda.

Kde nakoupit?

Při nákupu bench lavice upřednostňujte prověřené výrobce, jakým je například Grün Sport, jehož široký sortiment naleznete na webových stránkách www.grunsport.cz. V portfoliu této české rodinné firmy, která vyrábí posilovací stroje již od roku 1989, naleznete kompletní vybavení posilovny. Rovněž si můžete nechat vyrobit posilovací stroj na míru. Firma se postará o celý proces výroby od návrhu, kalkulace, zhotovení až po dovoz. Tento výrobce si zakládá na vstřícném přístupu k zákazníkovi a individuálním poradenství.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist