Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_16010

Baterie do koupelny - udržujte osobní hygienu stylově

Během zařizování koupelny se povětšinou klade velký důraz na zvolení správných obkladů, dlažeb, sprchového koutu či vany, a trochu v pozadí pak zůstává výběr kvalitní a spolehlivé koupelnové baterie, jemuž spousta z nás nevěnuje dostatečnou pozornost. To ale rozhodně není ten nejšťastnější přístup, protože to jsou právě vodovodní baterie, které jsou de facto základním stavebním kamenem, neboť bez nich by se žádná z plně funkčních koupelen nemohla obejít. Chystáte-li se tedy v nejbližší době rekonstruovat nebo stavět koupelnu, dejte na naši radu a věnujte více času výběru vodovodní baterie. Ta se vám odvděčí stylovým designem a vysokou spolehlivostí.

Vybírat navíc máte opravdu z čeho, baterie do koupelny, a to jak ty určené k vanám a sprchám, tak i ty navržené speciálně k umyvadlům, jsou totiž nabízeny v celé řadě rozličných druhů. Základní dělení je pak rozděluje podle typu hlavy na ty s otočnou hlavou a na ty smíšené, které jsou známé spíše pod pojmenováním mixéry, umožňující regulaci proudu a teploty vody. Samostatnou kategorií jsou termostatické hlavy, určené pro v současnosti nesmírně trendy termostatické vodovodní baterie, jež umožňují snadné nastavení maximální teploty vody, které vám v konečném důsledku pomůže uspořit značné množství peněz za ohřev vody. Tyto baterie se tak jednoduše řečeno vyplatí i z ekonomického pohledu, ročně dokáží ušetřit i několik stovek korun.

Moderní termostatické a keramické koupelnové baterie udávají trendy

Výběr je pestrý, i co se nabízených materiálů týče, leč nutno podotknout, že zvolením klasiky v podobě mosazné baterie vyvedené v typické chromové barvě opravdu nikdy nic pokazit nelze. Moderní koupelnové baterie, respektive jejich hlavy jsou však nicméně častokráte vyráběny z keramiky. Důvodem, proč je čím dál tím větší procento hlav novodobých vodovodních baterií keramických, je v prvé řadě skutečnost, že tento materiál se vyznačuje vysokou trvanlivostí a zároveň je i odolnějším než mosaz. V nezanedbatelné míře se na bateriích do koupelny vyskytují i všemožné plastové doplňky, jež výrobcům umožňují vyhrát si s jejich tvary a designem. Již dávno tedy neplatí, že vodovodní baterie do koupelny jsou po vizuální stránce nudné a nezáživné.

Poslední možnost, jak lze rozdělovat koupelnové baterie, je podle způsobu jejich montáže, a to konkrétně na stěnové, stojánkové a volně stojící, přičemž nástěnné vodovodní baterie se ještě dále dělí na ty, které se instalují přímo na povrch stěny a ty, jež přijdou pod omítku. U těch volně stojících, používaných hojně i do umyvadel, je pak nezbytně nutné se zaměřit i na výšku výtokového ramene - ta musí být přiměřená vůči umyvadlu, tak aby nabízela dostatek prostoru pro vaše ruce při jejich mytí.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

DÍVKA DNE

Generální partner portálu:

    

Partneři portálu:

    

 

 

Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist